C9 – Continent of the Ninth Seal bugün yayınlanıyor

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Continent of the Ninth Seal - C9

Gala Networks Europe, Güney Koreli şirket Webzen’in geliştirdiği fantastik bir dünyaya sahip olan 3D aksiyon MMORPG’sini Avrupa’da yayımlıyor.

Güney Kore merkezli geliştirici şirket Webzen’in sunduğu 3D aksiyon MMORPG Continent of the Ninth Seal  Avrupa’da ilk defa piyasaya çıkıyor! Ücretsiz çevrim içi oyun piyasasının önde gelen hizmet sağlayıcılarından olan www.gPotato.eu portalının sahibi Gala Networks Europe, Continent of the Ninth Seal oyununu bugün itibariyle oyuncu topluluğuna sunmaktan mutluluk duyuyor.

Continent of the Ninth Seal, oyuncularını Tampera adında fantastik bir dünyaya davet ediyor. Burada oyuncular kötülüğün ordularına ve devasa canavarlara karşı savaşarak iyiliğin egemen olması için mücadele ediyor. MMORPG severleri harika yakın dövüş mekanizması ile mesafeli ve sihirli savaş yetenekleri sunan bir oyun bekliyor. Continent of the Ninth Seal, olağanüstü bir 3D atmosferi olan zindan bazlı bir oyun sistemi ile çok oyunculu oyunlara özgü hareket etme özelliklerini kullanarak şeytani ordulara karşı savaşma imkanı sunuyor.

C9 Online

Oyuncular, dört farklı savaşçı sınıfından oluşan heyecan verici karakterlerden birini seçebiliyor. Bu dört farklı karakter, savaşçı sınıfı, uzak dövüş yetenekleri olan avcı sınıfı, sihir sanatına uzmanlaşmış büyücü sınıfı ve silahların gücünü sihir kullanarak arttırmada uzmanlaşan afsuncu sınıfından oluşuyor. Ayrıca her sınıfın kendi içinde, örneğin muhafız, suikastçı, illüzyonist veya gecenin gölgesi gibi heyecan verici evrim kademeleri bulunuyor.

Aksiyon RPG’lerini seven oyunculara hitap eden oyun ayrıca kombinasyonlu savaş ve dövüş oyunlarına ilgi duyan oyunculara da, PvE ve PvP mücadeleleri için gelişmiş bir kombinasyon sistemi sunuyor.

Continent of the Ninth Seal gPotato.eu portalı üzerinden şu anda İngilizce olarak oynanabilmekte.

C9Continent of the Ninth Seal incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar