C9 – Continent of the Ninth Seal bugün yayınlanıyor

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Continent of the Ninth Seal - C9

Gala Networks Europe, Güney Koreli şirket Webzen’in geliştirdiği fantastik bir dünyaya sahip olan 3D aksiyon MMORPG’sini Avrupa’da yayımlıyor.

Güney Kore merkezli geliştirici şirket Webzen’in sunduğu 3D aksiyon MMORPG Continent of the Ninth Seal  Avrupa’da ilk defa piyasaya çıkıyor! Ücretsiz çevrim içi oyun piyasasının önde gelen hizmet sağlayıcılarından olan www.gPotato.eu portalının sahibi Gala Networks Europe, Continent of the Ninth Seal oyununu bugün itibariyle oyuncu topluluğuna sunmaktan mutluluk duyuyor.

Continent of the Ninth Seal, oyuncularını Tampera adında fantastik bir dünyaya davet ediyor. Burada oyuncular kötülüğün ordularına ve devasa canavarlara karşı savaşarak iyiliğin egemen olması için mücadele ediyor. MMORPG severleri harika yakın dövüş mekanizması ile mesafeli ve sihirli savaş yetenekleri sunan bir oyun bekliyor. Continent of the Ninth Seal, olağanüstü bir 3D atmosferi olan zindan bazlı bir oyun sistemi ile çok oyunculu oyunlara özgü hareket etme özelliklerini kullanarak şeytani ordulara karşı savaşma imkanı sunuyor.

C9 Online

Oyuncular, dört farklı savaşçı sınıfından oluşan heyecan verici karakterlerden birini seçebiliyor. Bu dört farklı karakter, savaşçı sınıfı, uzak dövüş yetenekleri olan avcı sınıfı, sihir sanatına uzmanlaşmış büyücü sınıfı ve silahların gücünü sihir kullanarak arttırmada uzmanlaşan afsuncu sınıfından oluşuyor. Ayrıca her sınıfın kendi içinde, örneğin muhafız, suikastçı, illüzyonist veya gecenin gölgesi gibi heyecan verici evrim kademeleri bulunuyor.

Aksiyon RPG’lerini seven oyunculara hitap eden oyun ayrıca kombinasyonlu savaş ve dövüş oyunlarına ilgi duyan oyunculara da, PvE ve PvP mücadeleleri için gelişmiş bir kombinasyon sistemi sunuyor.

Continent of the Ninth Seal gPotato.eu portalı üzerinden şu anda İngilizce olarak oynanabilmekte.

C9Continent of the Ninth Seal incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar