Cabal 2 Açık Beta : 2 Temmuz

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
JeeWee

cabal2

Cabal Online 2006 senesinde MMO piyasasına girmiş ve o zamandan bu yana pek çok oyuncuyu bünyesinde barındırmıştır. Serinin devamı niteliğinde piyasaya sunulan Cabal 2 oyunu CryEngine 3 grafik motoru kullanılarak baştan tasarlanmıştır.

Cabal 2, oyun dünyasının uzun süredir beklediği oyunlardan bir tanesiydi. Cabal 2 bir süredir kapalı beta sürecinde devam etmekteydi. Yapılan açıklamayla birlikte Açık beta sürümüne geçişin ise 2 Temmuz’da olacağı duyruldu.

1117_144237

Oyunun en dikkat çeken özellikleri arasında grafiği gelen Cabal 2, serinin ilk oyununa büyük bir tutkuyla bağlı oyuncular tarafından sabırla beklenmekteydi. Oyun içerisinde detaylar ise oyun keyfini üst sıraya taşıyacak gibi. Kurulum ve güncelleştirmenin ardından oyunun boyutu 40 GB’a kadar yaklaşmakta! Karakter yaratım ekranındaki detay da bu oyuna büyük artı katacak. Oyun içerisinden ulaşabileceğiniz level seviyesi herhangi bir değişiklik yaşanmadığı sürece 40 olarak belirlenmiştir. Cabal 2, bu yılın önce çıkan oyunlarından biri olacak gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar