Cabal 2 Açık Beta : 2 Temmuz

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
JeeWee

cabal2

Cabal Online 2006 senesinde MMO piyasasına girmiş ve o zamandan bu yana pek çok oyuncuyu bünyesinde barındırmıştır. Serinin devamı niteliğinde piyasaya sunulan Cabal 2 oyunu CryEngine 3 grafik motoru kullanılarak baştan tasarlanmıştır.

Cabal 2, oyun dünyasının uzun süredir beklediği oyunlardan bir tanesiydi. Cabal 2 bir süredir kapalı beta sürecinde devam etmekteydi. Yapılan açıklamayla birlikte Açık beta sürümüne geçişin ise 2 Temmuz’da olacağı duyruldu.

1117_144237

Oyunun en dikkat çeken özellikleri arasında grafiği gelen Cabal 2, serinin ilk oyununa büyük bir tutkuyla bağlı oyuncular tarafından sabırla beklenmekteydi. Oyun içerisinde detaylar ise oyun keyfini üst sıraya taşıyacak gibi. Kurulum ve güncelleştirmenin ardından oyunun boyutu 40 GB’a kadar yaklaşmakta! Karakter yaratım ekranındaki detay da bu oyuna büyük artı katacak. Oyun içerisinden ulaşabileceğiniz level seviyesi herhangi bir değişiklik yaşanmadığı sürece 40 olarak belirlenmiştir. Cabal 2, bu yılın önce çıkan oyunlarından biri olacak gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar