Cabal Online Artık Türkçe!

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Cabal Online Artık Türkçe

Games-Masters.com, CABAL Online Türkçe Servisinin piyasaya çıktığını, yeni bir atanmış sunucunun bulunduğunu ve oyun istemcisinin tamamıyla yerelleştirildiğini duyuruyor.

GamesMasters geçen hafta içinde tamamı ile Türkçeleştirilmiş Cabal Online oyununu açılışını kendi oyuncularına duyurdu.

Games-Masters yeni server’ı olan RedMoon’unda Türk Oyuncuların hizmetine sokulduğunu gururla ilan etmektedir. Server yeni açılmış olmasına rağmen binlerce ateşli oyuncumuzun RedMoon’a akın etmiş olmasından mutluluk duymaktalar.

Türkçe servislerinin, halen diğer milletlerin oynadığı sürümle aynı olduğunu ve Ekim ayı için planlanan The 3rdAwakening (3. Uyanış) ve Arcane Trace (Gizemli İz) büyük güncellemelerininde Türkçeleştirildiğinin müjdesini vermekteler.

Türk Oyuncular, Cabal Online’nın yepyeni özelliklerini kendi dillerinde oynamanın hazzını yaşarken, aynı zamanda yepyeni  Karakter özelleştirmesi, dehşetli yeni Battle Modu da deneyimleyebileceklerdir.

 Yeni özellikler bunlarlada bitmiyor;

 • Battle Mode (Savaş Modu) 3 yeteneği

• Yepyeni Hazardous Valley DX Dungeon (Tehlikeli Vadi DX Zindan)

• Yeni güçlü mücevherler

• Killian’s Ring (Killian’ın Yüzüğü)

• Dış görünüm değiştirme sistemi

• Başarı sistemi

• Yenilenmiş ünvan sistemi

Quest Capsules (Görev Kapsülleri)

Games-Masters.com CEO’su Thorsten Schauer şöyle diyor: “Games-Masters.com’un Türkiye’de zaten oldukça eskiye dayanan bir tarihi var; çok sayıda Türk oyuncu oyun topluluğumuza katıldı. Sonunda Cabal’ın Türkçesini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz, zira fanlarımızın çoğu bunu uzun süredir talep ediyordu.”

CABAL Online’daki maceralarına İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ya da Türkçe başlamak ya da devam etmek isteyen oyuncular bugün resmi web sitesi http://www.cabalonline.com’u ziyaret ederek kayıt olabilir ve oyuna başlayabilirler.

CABAL’ı Facebook’ta ya da Twitter’dan –@CABALEUtakip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. SandaiKitetsu dedi ki:

    Cabal mı kaldı abi ya 2007 lerde cacığı çıkmıştı.. şimdilerde +12 upgradeler ve magic lerin açtığı botlar la tamamiyle tozutmuş durumda. öyle olmasa MARS serverinde 163 lv charı 2007 de bırakmazdım.