Call Of Duty’in Sıraki Oyunu Ghosts 2 Olacak!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Dünyanın en çok oynanan oyun serileri arasında olan Call Of Duty, her kesimden oyuncunun ilgisini çeken başyapıtlardandır. Serinin son oyunu olması beklenen Call Of Duty Ghosts 2 ile ilgili detaylar gelmeye başladı.

Call-of-Duty-Ghosts-2

Her yıl düzenli olarak yeni bir oyunun piyasaya sürülmesi ile tanınan Call Of Duty oyunu, bu geleneği bu senede bozmayacak. Activision’un en sevilen ve en popüler oyunları arasında olan Call Of Duty için gelecek yeni oyun, 2013 yılında çıkmış olan Call Of Duty Ghosts oyununun devam niteliğinde olacak 2. oyun olmasına kesin gözüyle bakılıyor.  İsmin yayınlandığı popüler bir İngiliz dergisi, ayrıca çıkış tarihini de sevenleriyle paylaştı.

Geçtiğimiz haftalar içerisinde kazanılan bilgilerle birlikte Call Of Duty’nin yeni oyununu Infinity Ward ‘ın üstleneceğinin öğrenilmesinin üzerine, beklentiler ve heyecan bir kat daha artmıştı. Bu meraklı bekleyişe ise, İngiliz Games TM adlı dergi son verdi.

hqdefault

Dergideki haberde yer alan Call Of Duty Ghosts 2 ibaresi ve Kasım 2016 yılında çıkacak olmasının bizlere bildirilmesi biraz rahatlatmış olsa da, oyunun halen daha günümüze yakın bir tarihte mi, yoksa gelecekte mi geçeceğine dair herhangi bir bilgi yer alamamaktadır.

İlerleyen günlerde gelecek yeni detaylarla, sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar