Call Of Duty’in Sıraki Oyunu Ghosts 2 Olacak!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Dünyanın en çok oynanan oyun serileri arasında olan Call Of Duty, her kesimden oyuncunun ilgisini çeken başyapıtlardandır. Serinin son oyunu olması beklenen Call Of Duty Ghosts 2 ile ilgili detaylar gelmeye başladı.

Call-of-Duty-Ghosts-2

Her yıl düzenli olarak yeni bir oyunun piyasaya sürülmesi ile tanınan Call Of Duty oyunu, bu geleneği bu senede bozmayacak. Activision’un en sevilen ve en popüler oyunları arasında olan Call Of Duty için gelecek yeni oyun, 2013 yılında çıkmış olan Call Of Duty Ghosts oyununun devam niteliğinde olacak 2. oyun olmasına kesin gözüyle bakılıyor.  İsmin yayınlandığı popüler bir İngiliz dergisi, ayrıca çıkış tarihini de sevenleriyle paylaştı.

Geçtiğimiz haftalar içerisinde kazanılan bilgilerle birlikte Call Of Duty’nin yeni oyununu Infinity Ward ‘ın üstleneceğinin öğrenilmesinin üzerine, beklentiler ve heyecan bir kat daha artmıştı. Bu meraklı bekleyişe ise, İngiliz Games TM adlı dergi son verdi.

hqdefault

Dergideki haberde yer alan Call Of Duty Ghosts 2 ibaresi ve Kasım 2016 yılında çıkacak olmasının bizlere bildirilmesi biraz rahatlatmış olsa da, oyunun halen daha günümüze yakın bir tarihte mi, yoksa gelecekte mi geçeceğine dair herhangi bir bilgi yer alamamaktadır.

İlerleyen günlerde gelecek yeni detaylarla, sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar