Cengiz Han 2 Olimpiyat Etkinlikleri

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Cengiz Han 2

2012 Londra olimpiyatlarının heyecanı yeni bitmişken, Cengiz Han 2 Olimpiyatları’nın heyecanı başladı.

Cengiz Han 2 dünyası bu kadar büyük ve kapsamlı bir etkinlik görmemişti. Görülmemiş hediyeler, Tecrübe, Onur, saygınlık puanları ve en önemlisi Ateş Tilkisi bu etkinlikle oyuncularımız olacak.

Oyun içerisinde elde edeceğiniz Olimpiyat Sikkeleri ile Meşale elde edebilir, bu meşaleler ile dilediğiniz ödülün sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca, bağışladığınız Olimpiyat Sikkesi kadar tecrübe kazanabilir, sunucu puanına katkıda bulunabilirsiniz. Sunucu Puanı 300 ve katlarına ulaştığında Pekin Şehir Merkezinde sandıklar meydana çıkacak ve bu sandıklardan birçok eşya elde edebileceksiniz. Sunucu puanı 3000 olduğunda ise, Pekin Şehrine komşu şehirlerde Dokuz Kuyruklu Ares meydana çıkacak ve onu yenen kişi Ares’in sahip olduğu bineğe sahip olabilecek.

Cengiz Han 2

Olimpiyat oyunları olurda karnaval olmadan olur mu? Olimpiyat etkinliğinin devam ettiği gün kadar öğlen 12.00 – 12.30 arası ve 19.00 – 19.30 arasında Pekin Şehir Merkezinde geçit töreni düzenlenmektedir. Bu karnavala katılarak sizlerde birbirinden farklı hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Son olarak, oyun içerisinde oyuncularımızın elde ettiği sandıkların akıbeti yakında duyurulacak!

Cengiz Han 2 incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar