Cengiz Han 2 Olimpiyat Etkinlikleri

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Cengiz Han 2

2012 Londra olimpiyatlarının heyecanı yeni bitmişken, Cengiz Han 2 Olimpiyatları’nın heyecanı başladı.

Cengiz Han 2 dünyası bu kadar büyük ve kapsamlı bir etkinlik görmemişti. Görülmemiş hediyeler, Tecrübe, Onur, saygınlık puanları ve en önemlisi Ateş Tilkisi bu etkinlikle oyuncularımız olacak.

Oyun içerisinde elde edeceğiniz Olimpiyat Sikkeleri ile Meşale elde edebilir, bu meşaleler ile dilediğiniz ödülün sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca, bağışladığınız Olimpiyat Sikkesi kadar tecrübe kazanabilir, sunucu puanına katkıda bulunabilirsiniz. Sunucu Puanı 300 ve katlarına ulaştığında Pekin Şehir Merkezinde sandıklar meydana çıkacak ve bu sandıklardan birçok eşya elde edebileceksiniz. Sunucu puanı 3000 olduğunda ise, Pekin Şehrine komşu şehirlerde Dokuz Kuyruklu Ares meydana çıkacak ve onu yenen kişi Ares’in sahip olduğu bineğe sahip olabilecek.

Cengiz Han 2

Olimpiyat oyunları olurda karnaval olmadan olur mu? Olimpiyat etkinliğinin devam ettiği gün kadar öğlen 12.00 – 12.30 arası ve 19.00 – 19.30 arasında Pekin Şehir Merkezinde geçit töreni düzenlenmektedir. Bu karnavala katılarak sizlerde birbirinden farklı hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Son olarak, oyun içerisinde oyuncularımızın elde ettiği sandıkların akıbeti yakında duyurulacak!

Cengiz Han 2 incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar