City Life oyunundan yarış severlere müjde

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

City Life Yarış Modu

Bu haberimiz araba yarışlarını seven oyuncuları sevindirecek. Facebook vb. sosyal platformlardan oynanabilen City Life oyununa yarış otomobili özelliği eklendi. Oyuncular hızın ve yarışın keyfini çıkarırken arkadaşları ile mücadele etme şansı bulacaklar. 23 Mayıs’ta Hayal Şehri’nde açılacak Büyük Yarış Arabası Etkinliği’ne tüm sunuculardaki oyuncular katılabilir!

Kendinize Özel Yarış Pisti Yapın, Süper Hız Seyahatine Başlayın

12. seviyeyi geçen oyuncular yarış arabası özelliğini açabilecekler. Kendi yarış pistini inşa eden oyuncular diğer oyunculara meydan okuyabilecekler. Diğer online oyunculara meydan okuma şansı veren bu özellik çok ilgi çekeceğe benziyor. Yarışma katılımcıları ödül olarak altın para veya mal elde edebilir, tecrübe ve araba seviyesini yükseltmek için gerekli parçalardan kazanabilir!

Sıralamaya Girenlere Harika Ödüller!

23-30 Mayıs tarihleri arasında tüm sunuculardaki oyuncular yarışmaya katılabilecekler ve her zafer elde edişlerinde bir puan elde edecekler. İlk ona giren oyuncu ödül olarak 30-300 arasında para kazanabilir; sıralamada 11-50. arasındaki oyuncular, enerji puanı, genişletme sertifikası veya 10000 altına kadar para kazanabilecekler; ayrıca 15 puan elde edenler 5000 altın para ve 3 tane +3 enerji puanı kazanacaklar. Sizin yerinizde olsak bu ödülleri kaçırmamak için hemen oyuna başlardık!

Şu an City Life, sadece Facebook üzerinde yaklaşık 5 milyon kullanıcıya sahip. City Life yayıncısı ELEX sayesinde Mutlu Çiftlik ve Bombom gibi birçok popüler sosyal ve web oyunları dünyanın pek çok ülkesinde oynanabiliyor. Elex’in ana oyun websitesi 337.com’un popülerliğinin tüm dünyada giderek artması da gözümüzden kaçmıyor.

Sınırsız yarış keyfi Hayal Şehri’ndeki yarış pistinde!

Resmi websitesi: www.337.com
Oyun adresi: http://tiny.cc/tkofew

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. böcek dedi ki:

    süpermiş oyun, ben de hergün oynıcam 🙂