Clash Of Clans’tan Dudak Uçuklatan Kazanç!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Milyonlarca insan tarafından oynanan ve sevilerek sürdürülen Clash Of Clans oyunu, elde ettiği gelirle birlikte ödediği vergi sayesinde, ülkesini zengin etmeyi başardı. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

unnamed1

Dünya üzerindeki akıllı telefon kullanan neredeyse herkesin en azından bir kere telefonlarına kurmuş oldukları ve kendilerine özel olarak tasarlayarak, geliştirdikleri köyle birlikte savaşlara katılmaları suretiyle ilerleme kaydettikleri gelişmeye dayalı oyun olan Clash Of Clans, popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Mobil platformdaki en fazla oyuncuya sahip olan oyunlar arasında yer alan Clash Of Clans, Supercell şirketi tarafından yapılan açıklamayla birlikte, elde ettiği gelirle birlikte; ülke ekonomisinin %20’si oranında kazanç sağlamaktadır.

Supercell şirketinin böyle büyük bir kazanç sağlamasının ardından, ülkeye en yüksek seviyeden vergi ödemenin doğru olacağı kanısına vararak, ülkeye şu anda en fazla vergi veren şahıslar ve şirket konumundadır. Firmanın söylediklerine göre, Finlandiya gibi bir ülkenin ekonomisine ciddi miktarda katkı sağlayacak kadar yüksek bir gelire ulaştıkları yönünde.

coc-hesap-silme

Dünya çağında büyük bir popülerliğe sahip olan Supercell yapımı Clash Of Clans, hiç şüphe yok ki, ilerleyen günlerde daha fazla kar elde ederek, ülkesine daha yararlı bir hal alacak.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar