Clash Of Clans’tan Dudak Uçuklatan Kazanç!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Milyonlarca insan tarafından oynanan ve sevilerek sürdürülen Clash Of Clans oyunu, elde ettiği gelirle birlikte ödediği vergi sayesinde, ülkesini zengin etmeyi başardı. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

unnamed1

Dünya üzerindeki akıllı telefon kullanan neredeyse herkesin en azından bir kere telefonlarına kurmuş oldukları ve kendilerine özel olarak tasarlayarak, geliştirdikleri köyle birlikte savaşlara katılmaları suretiyle ilerleme kaydettikleri gelişmeye dayalı oyun olan Clash Of Clans, popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Mobil platformdaki en fazla oyuncuya sahip olan oyunlar arasında yer alan Clash Of Clans, Supercell şirketi tarafından yapılan açıklamayla birlikte, elde ettiği gelirle birlikte; ülke ekonomisinin %20’si oranında kazanç sağlamaktadır.

Supercell şirketinin böyle büyük bir kazanç sağlamasının ardından, ülkeye en yüksek seviyeden vergi ödemenin doğru olacağı kanısına vararak, ülkeye şu anda en fazla vergi veren şahıslar ve şirket konumundadır. Firmanın söylediklerine göre, Finlandiya gibi bir ülkenin ekonomisine ciddi miktarda katkı sağlayacak kadar yüksek bir gelire ulaştıkları yönünde.

coc-hesap-silme

Dünya çağında büyük bir popülerliğe sahip olan Supercell yapımı Clash Of Clans, hiç şüphe yok ki, ilerleyen günlerde daha fazla kar elde ederek, ülkesine daha yararlı bir hal alacak.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar