COD: Infinite Warfare 2 Milyon!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.
admin

Dünyanın belki de savaş oyunu dediğimiz zaman ilk aklımıza gelen yapımı Call Of Duty, yeni oyunuyla en başarısız dönemini yaşıyor. Bu gerçek mi, yoksa yanıltmamı bilinmez ama video 2 milyonun üzerinde dislike aldı.

maxresdefault (1)

Oyun sektörünün en gözde yapımlarından olan Call Of Duty, son oyunuyla hayal kırıklığı yarattı gibi bir izlenim var. Son oyunda başarı beklerken büyük bir hüsran mı olacak yoksa her şey yolunda mı tam olarak anlamak mümkün değil. Birkaç hafta önce Call Of Duty: Infinite Warfare oyununun videosu, YouTube üzerinde 1 milyon dislike almıştı. Şimdi ise, bu sayı 2 milyonu aştı. Ayrıca oyuna dair yapılan yorumların neredeyse tamamı olumsuz bir hal aldı.

YouTube üzerinde en fazla dislike alan 4. video olarak gündeme gelen oyunla ilgili açıklama yapan şirket, bu durumun pekte can sıkıcı olmadığını savunuyor. Activision bu durumun kötü olmadığı savunurken, belli ki gündem de olmak hoşlarına gidiyor.

maxresdefault

Eğer Dislike’lar bu şekilde giderse, Activision ‘un yapımı olan Call Of Duty: Infinite en fazla dislike alan videolar listesinde 2. sıraya oturmayı garantileyecek gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar