COD: Infinite Warfare 2 Milyon!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Dünyanın belki de savaş oyunu dediğimiz zaman ilk aklımıza gelen yapımı Call Of Duty, yeni oyunuyla en başarısız dönemini yaşıyor. Bu gerçek mi, yoksa yanıltmamı bilinmez ama video 2 milyonun üzerinde dislike aldı.

maxresdefault (1)

Oyun sektörünün en gözde yapımlarından olan Call Of Duty, son oyunuyla hayal kırıklığı yarattı gibi bir izlenim var. Son oyunda başarı beklerken büyük bir hüsran mı olacak yoksa her şey yolunda mı tam olarak anlamak mümkün değil. Birkaç hafta önce Call Of Duty: Infinite Warfare oyununun videosu, YouTube üzerinde 1 milyon dislike almıştı. Şimdi ise, bu sayı 2 milyonu aştı. Ayrıca oyuna dair yapılan yorumların neredeyse tamamı olumsuz bir hal aldı.

YouTube üzerinde en fazla dislike alan 4. video olarak gündeme gelen oyunla ilgili açıklama yapan şirket, bu durumun pekte can sıkıcı olmadığını savunuyor. Activision bu durumun kötü olmadığı savunurken, belli ki gündem de olmak hoşlarına gidiyor.

maxresdefault

Eğer Dislike’lar bu şekilde giderse, Activision ‘un yapımı olan Call Of Duty: Infinite en fazla dislike alan videolar listesinde 2. sıraya oturmayı garantileyecek gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar