Command & Conquer Kapalı Betası Kasım’da

Bu yazı 7 sene önce eklendi.

Command & Conquer

Victory Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını EA’in üstleneceği ücretsiz online RTS Command & Conquer‘in ilk beta testi Kasım ayında başlıyor.

games.on.net‘te yapılan açıklamaya göre 25 Kasım tarihinde kapalı betası başlayacak olan oyun için sonraki hafta bir alpha güncellemesi yayınlanacak. C&C 24 Şubat’ta resmi yayına geçecek.

Command & Conquer: Generals ile aynı evreni konu alan Command & Conquer, EA’e göre serinin köklerine dönüş yapacakları free to play bir online RTS olacak. 3 oynanabilir fraksiyonun yanında seçilebilir çok sayıda general de oyunun sunacakları arasında.

C&C betasına kayıt olmak ve oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Command & Conquer Trailer

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. bilenbiri dedi ki:

    çok güzel bir oyundu. online olmasına öyle sevindimki anlatamam