Command & Conquer Kapalı Betası Kasım’da

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Command & Conquer

Victory Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını EA’in üstleneceği ücretsiz online RTS Command & Conquer‘in ilk beta testi Kasım ayında başlıyor.

games.on.net‘te yapılan açıklamaya göre 25 Kasım tarihinde kapalı betası başlayacak olan oyun için sonraki hafta bir alpha güncellemesi yayınlanacak. C&C 24 Şubat’ta resmi yayına geçecek.

Command & Conquer: Generals ile aynı evreni konu alan Command & Conquer, EA’e göre serinin köklerine dönüş yapacakları free to play bir online RTS olacak. 3 oynanabilir fraksiyonun yanında seçilebilir çok sayıda general de oyunun sunacakları arasında.

C&C betasına kayıt olmak ve oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Command & Conquer Trailer

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. bilenbiri dedi ki:

    çok güzel bir oyundu. online olmasına öyle sevindimki anlatamam