Command & Conquer Kapalı Betası Kasım’da

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

Command & Conquer

Victory Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını EA’in üstleneceği ücretsiz online RTS Command & Conquer‘in ilk beta testi Kasım ayında başlıyor.

games.on.net‘te yapılan açıklamaya göre 25 Kasım tarihinde kapalı betası başlayacak olan oyun için sonraki hafta bir alpha güncellemesi yayınlanacak. C&C 24 Şubat’ta resmi yayına geçecek.

Command & Conquer: Generals ile aynı evreni konu alan Command & Conquer, EA’e göre serinin köklerine dönüş yapacakları free to play bir online RTS olacak. 3 oynanabilir fraksiyonun yanında seçilebilir çok sayıda general de oyunun sunacakları arasında.

C&C betasına kayıt olmak ve oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Command & Conquer Trailer

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. bilenbiri dedi ki:

    çok güzel bir oyundu. online olmasına öyle sevindimki anlatamam