Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
admin

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor.

04

Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fragmanı yayınlanan Counter Strike ile birlikte, herkesin iştahı kabardı. Z00L isimli mod yapımcısı, Counter-Strike 1.6’ı alarak, CS:GO içine gömmüş diyebiliriz.

Yapımcının sözlerine baktığımız zaman, yayınlanacak olan CS: Classic Offensive ‘in yapılma amacı; 2000’li yıllara damgasını vuran eşsiz yapım CS 1.6 ‘ı tekrardan canlandırmak. CS:GO oyunu üzerine kurulabilecek olan bu modla birlikte, bir anda kendinizi 2000 yılında hissedebilirsiniz. Eski silahlar, sesler ve hareketlerle birlikte, tam anlamıyla yeni dönem CS 1.6 oynamanın tadına varabilmeniz sağlanıyor.

Bununla ilgili birde video yayınlandı. Eski zamanları hatırlayarak, özlem gidermeniz için kullanabileceğini bu mod, Z00L’un tahminine göre; 25 Aralık 2016 tarihinde nostalji sevenlerle buluşacak. Bununla birlikte, oyunun kemik mapleri olan Dust2, Italy, Inferno ve Mirage gibi haritaları da, eskisi gibi olacak.

Peki, mod yayınlandığı zaman kullanmayı düşünüyor musunuz?

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar