Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor.

04

Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fragmanı yayınlanan Counter Strike ile birlikte, herkesin iştahı kabardı. Z00L isimli mod yapımcısı, Counter-Strike 1.6’ı alarak, CS:GO içine gömmüş diyebiliriz.

Yapımcının sözlerine baktığımız zaman, yayınlanacak olan CS: Classic Offensive ‘in yapılma amacı; 2000’li yıllara damgasını vuran eşsiz yapım CS 1.6 ‘ı tekrardan canlandırmak. CS:GO oyunu üzerine kurulabilecek olan bu modla birlikte, bir anda kendinizi 2000 yılında hissedebilirsiniz. Eski silahlar, sesler ve hareketlerle birlikte, tam anlamıyla yeni dönem CS 1.6 oynamanın tadına varabilmeniz sağlanıyor.

Bununla ilgili birde video yayınlandı. Eski zamanları hatırlayarak, özlem gidermeniz için kullanabileceğini bu mod, Z00L’un tahminine göre; 25 Aralık 2016 tarihinde nostalji sevenlerle buluşacak. Bununla birlikte, oyunun kemik mapleri olan Dust2, Italy, Inferno ve Mirage gibi haritaları da, eskisi gibi olacak.

Peki, mod yayınlandığı zaman kullanmayı düşünüyor musunuz?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir