DarkOrbit Reloaded

Bu inceleme 11 sene önce eklendi.
admin
DarkOrbit Reloaded
 • Grafik
  7.1
 • Ses
  7.6
 • Hikaye
  8.1
 • Oynanabilirlik
  8.4
 • Genel Puan
  7.3

DarkOrbit İnceleme

DarkOrbit dünya genelinde 49 milyon kullanıcı

(Bu sayı 11 sene önce makaleyi yazdığımızda idi fakat şuan ise ↓

97 milyon kullanıcı ‘ya ulaşmıştır.(2020 Ocak)

Türkçe bir tarayıcı oyunudur. Şu an 28 dil desteği mevcut. Uzayı ele geçirmeye çalışan şirketlerden birine katılıp uzay geminizle düşman gemilerini avlar ve uzaydan malzeme toplayıp satarak para kazanır ve daha güçlü gemiler alırsınız.

Yapabileceğiniz kombinasyonlar o kadar fazla ki birinin sizin geminizle aynı görünüm, saldırı ve savunma gücüne sahip olması oldukça zordur. Yani başlangıçta herkes aynı gemiye sahip olsa da tecrübe kazandıkça sadece size özel bir gemi yaratabiliyorsunuz. Bu da oyunu çekici kılıyor.

DarkOrbit’te Mars, dünya ve Venüs gezegenlerinden istediğiniz birine katılarak oyuna başlarsınız. Başlangıçta size ufak bir starjet, bir miktar Uridium madeni ve birazda credits denen oyun parası verilir. Uzaydan maden toplayıp satarak ya da verilen görevleri yaparak maden ve credit miktarını artırmalısınız. Böylece daha gelişmiş bir gemi alabilir ve yeni silahlarla onu geliştirebilirsiniz. Güçlü bir gemi düşmanla karşılaştığınızda onu yok edip seviyenizi artırmayı para kazanmanızı sağlar.

DarkOrbit’te klan kurabilir veya bir klana girebilirsiniz. Böylece filo şeklinde gezerek düşman avına çıkar, avladığınız gemileri yağmalayıp eşyalarına el koyarsınız. Bir klana üye olmanın en iyi yanı, bir düşman saldırısına maruz kaldığınızda hemen yardım çağırıp geminizin yok edilip yağma edilmesini engelleyebilmenizdir.

Görevler butonuna bastığınızda yapmanız gereken görevleri ve bu görevleri yaptığınızda alacağınız ödülleri görürsünüz. Maden, tecrübe puanı (TP), Credit ve şeref puanı gibi ödüller vardır.

DarkOrbit sadece yazılardan oluşan bir tarayıcı oyunu değildir. Yani geminizin ve diğer gemilerin hareketlerini görebilir, savaş sahnelerindeki lazer ateşi gibi efektleri görürsünüz. Ayrıca oyunda bulunan Türk GM’lerle iletişim kurup oyun içinde aklınıza takılan konularda bilgi alışverişinde bulunabiliyorsunuz.

Oyun Tanıtım Videosu

Oyun İçinden Görüntüler

Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows 7,8,10
İşlemci: –
RAM: –
HDD: –
Ekran Kartı: –

Tavsiye Edilen:
İşletim Sistemi: Windows 7,8,10
İşlemci: –
RAM: –
HDD: –
Ekran Kartı: –

Oyuna kayıt olmak için tıklayın

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)

 1. teylan dedi ki:

  oyunu çok sevdim

 2. Metehan dedi ki:

  ben bu oyunun ustasıyım be 5 yıldır oynuyom bi kere offf demedim be en sevdiğim oyunlardan 1 tanesidir