DC Universe Online ücretsiz oluyor!

DC Universe Online F2P

Sony Online Entertainment’in yaptığı açıklamaya göre Ekim ayının sonlarında Champions Online gibi DC Universe Online da ücretsiz oluyor. Free to play güncellemesi ile tek seferlik satın alma ve üyelik seçeneklerini tercih etmeksizin DC Universe Online oynanabilecek.

Cross platform (PC ve PS3) bir MMO oyunu olan DC Universe Online karakterleri ve aksiyon dozu yüksek oynanışı ile sadık bir hayran kesimi edinmeyi başarmıştı. Ücretsiz modele geçme kararı ile Sony oyunun kitlesini genişletmeyi amaçlıyor.

DC Universe Online‘a ücretsiz katılan oyuncular Gotham City ve Metropolis gibi pek çok bölgeye gidebilecek, raid’lere ve alert’lere katılabilecek. 2 karakter yaratma imkanının yanı sıra bir lige de üye olunabilecek. Ücretsiz ve premium katılımcılar ayrıca çeşitli paketler/güncellemeler, ekstra karakter slotları ve yeni güçler satın alabilecekler.

Oyunun FAQ sayfasında daha eski paralı üyelere karşılıksız Premium üyelik verileceği belirtiliyor. Hâlâ ücretli oynayanların hesapları ise Legendary olarak değiştirilecek. Ömür boyu üyelik alanlar da sınırsız Legendary hesaba geçiş yapacaklar.

Bu yılın başlarında Windows ve PS3 için yayınlanan DC Universe Online hakkında daha fazla bilgiye oyunun resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

DC Universe Online Ekran Görüntüleri

 

DC Universe Online Tanıtım Videosu

14 comments

  1. oyun çook geç yükleniyor üye için sitelerde bulunuz oyun sitesinde dolaşırken buldum 😀 😀 sabahtan beri bekliyom İNŞAALLAH olucak videolarda çook güzel seçim olarak Mental-Hand ßlast yapın een iyisi hız olarak acrobat 😉

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir