Destiny’nin Ön Sipariş Bilgileri Sızdı!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Destiny

Popüler Halo serisinin yapımcısı Bungie’nin sır gibi sakladığı Destiny‘nin ön sipariş bilgileri basına sızdı ve oyunun ne olacağı konusunda artık az da olsa bilgi sahibiyiz. İşin ilginci Bungie 17 Şubat’ta oyunu tanıtmayı planlıyordu.

İşinden pek de memnun olmadığı anlaşılan bir Best Buy çalışanı tarafından sızdırılan fotoğraflarda dikkat çeken ilginç detaylar var. Ön sipariş kartlarından birinin arka yüzünde 31 Ocak 2013’e kadar kullanılabilir olduğu ibaresi yer alıyor. Haliyle Destiny’nin bu yıl yayınlanacağı sonucuna varabiliriz.

Bir diğer detay, Destiny‘nin Xbox 360 ve PS3 için yayınlanacak olduğu. Aşağıdaki resimde göreceğiniz üzere, bu iki platform’a özel barkodlar oyunun hangi platformlar için yayınlanacağını açıklıyor.

Destiny Barkod

Son olarak, oyun hakkında verilen detaylar Destiny‘nin MMO’lara özgü nitelikler barındırdığına işaret ediyor: “Karakterinizi yaratın, güçlü düşmanları alt ederek kendi efsanenizi şekillendirin ve benzersiz, özelleştirilebilir silahlara, ekipmanlara ve araçlara sahip olun.

 

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar