Destiny’nin Ön Sipariş Bilgileri Sızdı!

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Destiny

Popüler Halo serisinin yapımcısı Bungie’nin sır gibi sakladığı Destiny‘nin ön sipariş bilgileri basına sızdı ve oyunun ne olacağı konusunda artık az da olsa bilgi sahibiyiz. İşin ilginci Bungie 17 Şubat’ta oyunu tanıtmayı planlıyordu.

İşinden pek de memnun olmadığı anlaşılan bir Best Buy çalışanı tarafından sızdırılan fotoğraflarda dikkat çeken ilginç detaylar var. Ön sipariş kartlarından birinin arka yüzünde 31 Ocak 2013’e kadar kullanılabilir olduğu ibaresi yer alıyor. Haliyle Destiny’nin bu yıl yayınlanacağı sonucuna varabiliriz.

Bir diğer detay, Destiny‘nin Xbox 360 ve PS3 için yayınlanacak olduğu. Aşağıdaki resimde göreceğiniz üzere, bu iki platform’a özel barkodlar oyunun hangi platformlar için yayınlanacağını açıklıyor.

Destiny Barkod

Son olarak, oyun hakkında verilen detaylar Destiny‘nin MMO’lara özgü nitelikler barındırdığına işaret ediyor: “Karakterinizi yaratın, güçlü düşmanları alt ederek kendi efsanenizi şekillendirin ve benzersiz, özelleştirilebilir silahlara, ekipmanlara ve araçlara sahip olun.

 

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar