Dishonored 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Oyun severler tarafından oldukça fazla merak edilen Dishonored 2 oyununun çıkış tarihi nihayet belli oldu. Bu yıl oyuncularla buluşacak olan oyun hakkındaki detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

dishonored-2_0

Bethesda şirketinin merakla beklenen ve sevilen oyunlarından olan Dishonored 2 çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. 11 Kasım ‘da oyun severlerle buluşacak olan oyun, PC, Xbox One ve PlayStation 4 üzerinden oynamaya elverişli olacak. Çıkış tarihi belli olan oyunun, oynanış videosu için ise; E3 2016’ı beklemek durumundayız. Dishonored 2 ile ilgili olarak ilk oynama videosu 12 Haziran tarihinde E3 2016 etkinliğinde oyunculara sunulacak.

Geçtiğimiz sene düzenlenen E3 konferansında duyurulmuş olan ve Emily’nin güçlerinin oyun severler tarafından büyük ilgi görerek sevildiğini söyleyebileceğimiz oyun, oldukça çekici ve insanlar tarafından merak uyandırmıştı. 1 yıl boyunca hiçbir haber alınamayan oyunla ilgili doğan sessizlik ise; yine E3 konferansında bozulacağa benziyor.

Bu sefer Dishonored 2 oyununda iki karakter kontrol edilebilecek. Bunlardan birisi Corvo olurken; diğeri İmparatoriçe’nin kızı olan Emily Kaldwin olacak. Kendine özgün teması ve oyuncunun oynayışına göre değişen oyunun sonundaki olaylarla oldukça ilgi toplamıştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir