Dishonored 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.
admin

Oyun severler tarafından oldukça fazla merak edilen Dishonored 2 oyununun çıkış tarihi nihayet belli oldu. Bu yıl oyuncularla buluşacak olan oyun hakkındaki detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

dishonored-2_0

Bethesda şirketinin merakla beklenen ve sevilen oyunlarından olan Dishonored 2 çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. 11 Kasım ‘da oyun severlerle buluşacak olan oyun, PC, Xbox One ve PlayStation 4 üzerinden oynamaya elverişli olacak. Çıkış tarihi belli olan oyunun, oynanış videosu için ise; E3 2016’ı beklemek durumundayız. Dishonored 2 ile ilgili olarak ilk oynama videosu 12 Haziran tarihinde E3 2016 etkinliğinde oyunculara sunulacak.

Geçtiğimiz sene düzenlenen E3 konferansında duyurulmuş olan ve Emily’nin güçlerinin oyun severler tarafından büyük ilgi görerek sevildiğini söyleyebileceğimiz oyun, oldukça çekici ve insanlar tarafından merak uyandırmıştı. 1 yıl boyunca hiçbir haber alınamayan oyunla ilgili doğan sessizlik ise; yine E3 konferansında bozulacağa benziyor.

Bu sefer Dishonored 2 oyununda iki karakter kontrol edilebilecek. Bunlardan birisi Corvo olurken; diğeri İmparatoriçe’nin kızı olan Emily Kaldwin olacak. Kendine özgün teması ve oyuncunun oynayışına göre değişen oyunun sonundaki olaylarla oldukça ilgi toplamıştı.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar