Dishonored 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Oyun severler tarafından oldukça fazla merak edilen Dishonored 2 oyununun çıkış tarihi nihayet belli oldu. Bu yıl oyuncularla buluşacak olan oyun hakkındaki detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

dishonored-2_0

Bethesda şirketinin merakla beklenen ve sevilen oyunlarından olan Dishonored 2 çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. 11 Kasım ‘da oyun severlerle buluşacak olan oyun, PC, Xbox One ve PlayStation 4 üzerinden oynamaya elverişli olacak. Çıkış tarihi belli olan oyunun, oynanış videosu için ise; E3 2016’ı beklemek durumundayız. Dishonored 2 ile ilgili olarak ilk oynama videosu 12 Haziran tarihinde E3 2016 etkinliğinde oyunculara sunulacak.

Geçtiğimiz sene düzenlenen E3 konferansında duyurulmuş olan ve Emily’nin güçlerinin oyun severler tarafından büyük ilgi görerek sevildiğini söyleyebileceğimiz oyun, oldukça çekici ve insanlar tarafından merak uyandırmıştı. 1 yıl boyunca hiçbir haber alınamayan oyunla ilgili doğan sessizlik ise; yine E3 konferansında bozulacağa benziyor.

Bu sefer Dishonored 2 oyununda iki karakter kontrol edilebilecek. Bunlardan birisi Corvo olurken; diğeri İmparatoriçe’nin kızı olan Emily Kaldwin olacak. Kendine özgün teması ve oyuncunun oynayışına göre değişen oyunun sonundaki olaylarla oldukça ilgi toplamıştı.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar