Dönüşümlü Oyun Modları Tekrar Devrede

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Sihirdarları sevindiren haber yeniden geldi.

lol-donusumlu

League of Legends oynama zevkinizi bambaşka bir boyuta taşıyan sınırlı oyun modları yeniden devreye girdi. Riot Games paylaştığı haberle birlikte sihirdarları sevindirmeyi yeniden başardı. Üst taraftaki görselde görebileceğiniz üzere, belirli tarihler arasında birçok sınırlı oyun modu devreye girecek ve bizlere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Bu sınırlı oyun modlarından şuanda devrede olan modu gelin size tekrardan açıklayalım isterseniz;

Birimiz Hepimiz İçin modunda şampiyon seçim ekranına geldiğinizde fark edeceğiniz üzere bir % barı olacak. Bu takımınızdaki her oyuncunun seçtiği şampiyonun belirlenme olasılığı olacak, seçimler tamamlandıktan sonra sistem rastgele bir şampiyonu seçerek (siz ve diğer takım arkadaşlarınızın seçtikleri arasından) tüm takımınıza bu şampiyonu verecek. Yani bir oyunda 5 teemo görme ihtimaliniz var, hemde aynı takımda. Ne kadar kanser bir durum olur değil mi?

Bu hafta sonu vadide birbirinden eğlenceli bir o kadarda ilginç dakikalar bizleri bekliyor gibi. Tüm vadiyi karanlığa bulayacak bir Nocturne partisi nasıl olurdu acaba? Ya da birbirlerini sağa sola fırlatan Ziggs ekibine ne demeli?

Benzer Yazılar

PBE 6.24 Güncellemesi

8 yıl önce
admin

Sürekli bir yeniliğin olduğu PBE sunucusunda hareketli bir dönemdeyiz. Yaklaşan kış mevsimiyle birlikte, vadiyi kar kaplamak üzere. Geçtiğimiz haftalarda geleceği bildirilen kış haritası zamanında oyunun...

League of Legends Hayran Çalışmaları

8 yıl önce
admin

Riot Games, popüler oyunu League of Legends için hayran çalışmaları sayfasını aktif etti. Sihirdarlar tarafından geliştirilen ve çizilen hayran çalışmalarını bir platform altında sergilemek isteyen Riot ...

Yazıyla İlgili Yorumlar