Dönüşümlü Oyun Modları Tekrar Devrede

Sihirdarları sevindiren haber yeniden geldi.

lol-donusumlu

League of Legends oynama zevkinizi bambaşka bir boyuta taşıyan sınırlı oyun modları yeniden devreye girdi. Riot Games paylaştığı haberle birlikte sihirdarları sevindirmeyi yeniden başardı. Üst taraftaki görselde görebileceğiniz üzere, belirli tarihler arasında birçok sınırlı oyun modu devreye girecek ve bizlere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Bu sınırlı oyun modlarından şuanda devrede olan modu gelin size tekrardan açıklayalım isterseniz;

Birimiz Hepimiz İçin modunda şampiyon seçim ekranına geldiğinizde fark edeceğiniz üzere bir % barı olacak. Bu takımınızdaki her oyuncunun seçtiği şampiyonun belirlenme olasılığı olacak, seçimler tamamlandıktan sonra sistem rastgele bir şampiyonu seçerek (siz ve diğer takım arkadaşlarınızın seçtikleri arasından) tüm takımınıza bu şampiyonu verecek. Yani bir oyunda 5 teemo görme ihtimaliniz var, hemde aynı takımda. Ne kadar kanser bir durum olur değil mi?

Bu hafta sonu vadide birbirinden eğlenceli bir o kadarda ilginç dakikalar bizleri bekliyor gibi. Tüm vadiyi karanlığa bulayacak bir Nocturne partisi nasıl olurdu acaba? Ya da birbirlerini sağa sola fırlatan Ziggs ekibine ne demeli?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir