Dragon Nest Avrupa Duyurusu

Dragon Nest Avrupa

Alman şirket eFusion MMOG, Shanda Games ortaklığıyla popüler MMORPG Dragon Nest‘i bu yıl sonlarında Avrupa’ya getirmeyi planlıyor.

Avrupa’da yayımcılık projesi Dragon Nest‘in geliştiricisi olan Eyedentity Games’in sahibi ve oyunun Güney-Doğu Asya yayımcısı olan Shanda Games’in büyük yatırımı sonucu ortaya çıktı.

Shanda Games şu anda eFusion MMOG’nin büyük bölümüne sahip ve Dragon Nest‘in Avrupa için hazırlanmasında eFusion MMOG ile birlikte çalışıyorlar.

Dragon Nest Avrupa’da bu yılın sonlarında yayımlanacak ve Avrupa’da konuşulan pek çok dile de tercüme edilecek.

Dragon Nest Avrupa‘nın teaser sayfasına gitmek için tıklayın.

32 comments

 1. Oyun grafikleri bazılarının tabu haline getirdiği gibi BF3 ayrıntılarına sahip olmasa da, oynanıştaki devrimi ile RPG ile Aksiyon’u tam olması gerektiği raya oturtan ilk oyun olduğunu söyleyebilirim. Görüntüsüne bakıp “tırt” oyun sanan arkadaşlar, oyunu becerebilip hakkını vererek oynayabilmenin telaşına düşmekten korkan kişiler, anime tarzından nefret eden kişilere göre değildir. Oyunda lonca, parti, baskın, akın, senaryo, görev, silahlar, taşlar, eşyalar, potlar, kırma yüksetme koruma eşyaları, bir rpg oyununda olması gerenler. Oyunu farklı kılan tuştakımı ve fare ile yaptığını komboları çok iyi kullanıp zamanla refleks haline getirmeniz gerekiyor.
  Oyun uzak doğu anime tarzına soğuk olmayanlar RPG oynarken aksiyonun tadına varmak isteyenler için birebir. Şimdiden hayırlı olsun. Umarım Türkçe gelir yoksa senaryoların görevlerin hiç tadı olmuyor.

 2. Bari avrupa serveri gelsinde bunu oynayalım 🙂 Asya sunucusunda Türk bulmak imkansız nerdeyse.

 3. Yok yok oyun güzel ya Mzbut un dediği gibi yani çok aşırı süper değil, Çünkü Divine oynamış biri olarak Dragon baya zayıf kalıyor karşısında. ekip halinde çok süper oynanabilecek oyun.. pvp ler de Rütbe sistemi ve kazandğınız pvp başarıları ile özel eşyaları kolezyum Npc sinden tedarik etme imkanı baya iyi.. ve tabi daha bir çok ek özellik mevcut oyunda. Yada şöyle söyleyim ben halen oynuyorsam ve sıkmadıysa bıraktıracak kadar ,bir keramet vardır bu oyunda :))

 4. SandalKitetsu hangi sw de oynusun ben şimdie kadar Yiyenimle oynadım bi yiyenim türk bide ben 1tanede geçen hafta 1 tane türk gördük bu kadar 😀 Sw soyle belkı aynı sw deyizdir

 5. Batuhan server Spring Wood, CinciHoca Pm.. Mage. Umarım ordasındır 🙂
  Bu arada Sandal Değil hocam yaaa 🙂

 6. Ne yalan söyleyim benimde giresim gelmiyor EU duyurusunu gördükten sonra .. ama eu da süper akarız gibi geliyor,sevdim Dragon Nest’i.

 7. Orası %100 Bir Çok kişi oyunu Yeni tanıcak Haliyle biz de biraz tecrübeliyiz para kasması kolay olack…..

 8. Oyuna giremiyorum.. Pc ye format attım oyunu indirip kuruyorum launcerde Parental Control: Unexpected behaviour (Emergency Text) hatasını veriyor. DNS değiştim virüs prgları kapattım manuel pacth attım olmadı .. bi oyun oynuyorduk onu da oynamıcam artık.. Bari avrupa açılsada onu oynasak.

 9. Arkadaşlar 2 gündür uğraştığım hatayı çözdüm eğer sizde bir gün böyle bir hata alırsanız ki metin2 forumunda buldum çözümü, metin2 de bile veriyormuşParental Control: Unexpected behaviour (Emergency Text) hatası ; Nod32 smart securty antivirüs prg da ayarlar sekmesinde ebeveyn kontrol ikonu var sisteme tümleştir olan işareti kaldırmanız yeterli oluyormuş… Antivrs prg kapatmanız yeterli değil.

 10. Biz’de Tatildeydik anca girebilidm dragon nest sea 50lv geliormus bi 50 kasarım ama benım maqenın statlar yanlıs ya 😀 Eu cıksada kurtulsam :S

 11. 40 lv skili kaldı bi tek 20 ye yakın stat var daha açarım sanırım son skili de .. eh biraz + sı az olur skillerin ama napalım.

 12. Bılmıyorum walla bazı maqeler acıo ıceyı fıre 2 sınıde ben youtubede bı kac kısıde gordum ıce dokunmamıs fıre ball fılan guclendırmıs her scıl 50k 😀 fıre ball 500k wuruo okuz Bende bastan kurudm scıl sıfırlatma kegıdıı 4000gold pahalı ya 😀 dewamda edebılsıın 😀 Ben boyle bakam dedım bıde Ama bunu oynıcam 😀

 13. Oyunun mantığı tamamen kredi kartına döndü.. +40 level den yukarı silahtan zırha kadar her şey Binding yani karaktere bağlı. çözmek için harita sonundaki bostan seal taşı düşüyor ama satışa hazır hale getirmek için en az bir iteme 15 tane gerekli bu da 15 harita 15 bos demek.. ve geçme oranı % 2 gibi düşük bir olay.. anlayacağınız yaptığınız itemler +40 lvl den sonra para eder ve elinizde kalıyor. satamıyorsunuz … oyun bayaaaa bi saçmaladı yeni meslekler de abarttı işi artık hiç bir oynanabilirliği kalmadı..

 14. Ya sorması ayıp hanı 2013 yakın cıkcaktı Ne zmn cıkcak daha He bura arada cıncıhoca d ben netı 10 ay dondurdum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir