Dragon Quest X 26 Eylül’de PC’de

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Dragon Quest X

Köklü JRPG hayranları Dragon Quest serisine yabancı değildir. Serinin son oyunu Dragon Quest X: Rise of The Five Tribes Online MMORPG olarak 26 Eylül’de Japonya’da PC için yayınlanıyor.

Daha önce Ağustos 2012’de Wii ve Mart 2013’te Wii U için yayınlanan Dragon Quest X, serideki ilk MMO olmasının yanında, PC için yayınlanacak ilk Dragon Quest oyunu olacak.

Oyunun kapalı betası PC için halihazırda yayında ve (Japonca biliyorsanız) benchmark aracını indirerek betaya katılmanız mümkün. PC’niz benchmark testini başarıyla geçerse Japonca betaya katılabilir ve oyun istemcisini indirebilirsiniz.

Şu an için oyunun Japonya dışında yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda bir bilgi yok.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar