Dragon Quest X 26 Eylül’de PC’de

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Dragon Quest X

Köklü JRPG hayranları Dragon Quest serisine yabancı değildir. Serinin son oyunu Dragon Quest X: Rise of The Five Tribes Online MMORPG olarak 26 Eylül’de Japonya’da PC için yayınlanıyor.

Daha önce Ağustos 2012’de Wii ve Mart 2013’te Wii U için yayınlanan Dragon Quest X, serideki ilk MMO olmasının yanında, PC için yayınlanacak ilk Dragon Quest oyunu olacak.

Oyunun kapalı betası PC için halihazırda yayında ve (Japonca biliyorsanız) benchmark aracını indirerek betaya katılmanız mümkün. PC’niz benchmark testini başarıyla geçerse Japonca betaya katılabilir ve oyun istemcisini indirebilirsiniz.

Şu an için oyunun Japonya dışında yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda bir bilgi yok.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar