Dragonica genişleme paketi “Buz Ejderhası’nın uyanışı” yarın yayınlanıyor!

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Dublin, İrlanda – 14 Şubat 2010 – Avrupa’nın önde gelen ücretsiz oyun yayıncısı http://www.gPotato.eu Gala Networks Europe, ücretsiz aksiyon MMO oyunu Dragonica’nın yeni genişleme paketi Buz Ejderhası’nın yayınlanacağını duyurmaktan büyük bir kıvanç duyar. Genişleme paketi, 15 Şubat Salı günü seviye sınırlamasının 75 olduğu oyuncuların  keşfedebileceği yepyeni bir kıta, oyun içi pazarları ve  açık arttırma alanlarını kapsayan yepyeni özelliklerle hazır olacak.

15 Şubat’ta, yeni kıta Pagosia keşfedilmeyi bekleyen birçok köşesiyle Dragonica severlerle buluşacak. Pagosia’nın büyük bir kısmı buz ile kaplı ve buzlu görünümüyle sadece insanı ürküten hayaletlere özgü yaratıkların mesken tuttuğu bir yer. 62. seviyeden itibaren olan tecrübeli kahramanlar Pagosia’nın bir çok yeni haritasının keyfine vararken, karakter ve günlük görevlerle 75. Seviyeye kadar yükselme şansı elde edecekler!

Buz Ejderhası’nın Uyanışı ayrıca daha bu seviye yarışında olmayan Dragonica oyuncuları için de özellikler sunuyor.  15. ve 40. Seviyeler arasındaki oyuncular için Azap Kalesi ( Citadel of Torment ), Wolves Den ( Kurtlar İni ) ve Underground Graveyard ( Yeraltı Mezarlığı ) gibi üç yepyeni zindan mevcut olacak. Bundan başka, Stratejik Defans Modu (F7) ile 48.Seviye üzerindeki oyuncular canavarlara direk olarak saldırabilecek veya savunma yapıları kurarak onlara engel olabilecekler. Bu genişlemede herkes için güzellikler mevcut!

Buz Ejderhası’nın Uyanışı ile ayrıca satıcı sergisi gibi bazı fonksiyonel özellikler de eklenmiş olacak. Bu özellikle oyuncular herhangi bir harita üzerinde bir dükkan kurup mallarını görev haritalarının girişleri gibi karlı mekanlarda satabilme imkanı elde edecek. Warp kulesi ücretlerinin 3% ve 50% oranlarında oyunun her yerinde azalmasıyla etrafta dolaşmak da ayrıca daha ucuz olacak. Klan üyeleri ayrıca Emporia savaşları için kullanılan tüketilebilecek eşyaları satabilecekleri satıcıyla keyiflenecekler. Artık değerli Klan EXP yerine altın kullananan yeni Emporia ihale sistemi için kullanılacak yeni klan mezarlığı da mevcut yeniliklerden bir tanesi olarak göze çarpıyor.

Yeni genişlemenin getirdiği bütün yenilikleri rengarenk Buz Ejderha’sının Uyanışı sayfasında bulabilirsiniz. Dragonica ile ilgili bütün detaylı bilgilere resmi Avrupa web sitesinden http://en.dragonica.gpotato.eu/ ulaşabilir, bizleri Twitter, Facebook üzerinden takip edip YouTube kanalı üzerinden oyun içi görüntülere göz atabilirsiniz. Yeni oyuncu iseniz oyunu direk olarak http://en.dragonica.gpotato.eu/Download/Client.aspx adresinden veya yasal olaral Bittorrent’ten indirebilirsiniz.

Dragonica hakkında

Dragonica’nın renkli dünyasına katıl ve bu ücretsiz MMORPG’deki aksiyon dolu macerayı keşfetmeye başla. Dragonica’nın 3 boyutlu manga stilindeki dünyası ve macera dolu arcade stili, çok farklı ve eşsiz bir oyun tecrübesi sunma garantisi veriyor. Karanlık zindanlarda yaratıkları avlayıp, diğer oyuncular ile PvP ve Emporia alanlarında çarpışırken yüzlerce görev ve renkli tecrübelerin keyfini çıkar.

Sevimli yaratıklar, açık Pazar fonksiyonu, çift – evlilik ve arkadaşlık sistemi gibi Dragonica’nın sunduğu diğer özelliklerden birkaç tanesi. Yapman gereken tek şey bu manga stilindeki aksiyon türündeki oyunu http://dragonica.gpotato.eu sitesinden indirerek İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde oynamak.

Buz Ejderhası’nın Uyanışı Ekran Görüntüleri

 

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar