Elder Scrolls Online 2013’te geliyor

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Elder Scrolls Online 2013'te geliyor

Son olarak Skyrim ile oyun dünyasını sallayan Elder Scrolls serisinin bir sonraki oyununun bir MMORPG olacağı çoktan herkesin kulağına ilişmişti. Yapımcı Bethesda sonunda resmi bir tarih de verdi: 2013.

Bethesda Elder Scrolls Online‘ın oynanışına dair henüz bir detay açıklamadı fakat basındaki haberler oyunun tüm Tamriel’i kapsayacak şekilde hazırlandığı yönünde. Yani daha önceki oyunlardan bildiğimiz Cyrodiil, Morrowind ve Skyrim gibi devasa kıtalar Elder Scrolls Online‘da erişilebilir olacak.

Oyun Skyrim’de gerçekleşen olaylardan 1,000 yıl öncesini konu alıyor. Daedra Prensi Molag Bal’ın tehdidi hikayenin temelini oluşturuyor.

Şu an için Elder Scrolls Online hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. Yine de ismi bile oyunu heyecanla beklememiz için yeterli bir neden.

Elder Scrolls Online Teaser Trailer

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar