Elder Scrolls Online 2013’te geliyor

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Elder Scrolls Online 2013'te geliyor

Son olarak Skyrim ile oyun dünyasını sallayan Elder Scrolls serisinin bir sonraki oyununun bir MMORPG olacağı çoktan herkesin kulağına ilişmişti. Yapımcı Bethesda sonunda resmi bir tarih de verdi: 2013.

Bethesda Elder Scrolls Online‘ın oynanışına dair henüz bir detay açıklamadı fakat basındaki haberler oyunun tüm Tamriel’i kapsayacak şekilde hazırlandığı yönünde. Yani daha önceki oyunlardan bildiğimiz Cyrodiil, Morrowind ve Skyrim gibi devasa kıtalar Elder Scrolls Online‘da erişilebilir olacak.

Oyun Skyrim’de gerçekleşen olaylardan 1,000 yıl öncesini konu alıyor. Daedra Prensi Molag Bal’ın tehdidi hikayenin temelini oluşturuyor.

Şu an için Elder Scrolls Online hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. Yine de ismi bile oyunu heyecanla beklememiz için yeterli bir neden.

Elder Scrolls Online Teaser Trailer

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar