Elder Scrolls Online 2013’te geliyor

Bu yazı 12 sene önce eklendi.

Elder Scrolls Online 2013'te geliyor

Son olarak Skyrim ile oyun dünyasını sallayan Elder Scrolls serisinin bir sonraki oyununun bir MMORPG olacağı çoktan herkesin kulağına ilişmişti. Yapımcı Bethesda sonunda resmi bir tarih de verdi: 2013.

Bethesda Elder Scrolls Online‘ın oynanışına dair henüz bir detay açıklamadı fakat basındaki haberler oyunun tüm Tamriel’i kapsayacak şekilde hazırlandığı yönünde. Yani daha önceki oyunlardan bildiğimiz Cyrodiil, Morrowind ve Skyrim gibi devasa kıtalar Elder Scrolls Online‘da erişilebilir olacak.

Oyun Skyrim’de gerçekleşen olaylardan 1,000 yıl öncesini konu alıyor. Daedra Prensi Molag Bal’ın tehdidi hikayenin temelini oluşturuyor.

Şu an için Elder Scrolls Online hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. Yine de ismi bile oyunu heyecanla beklememiz için yeterli bir neden.

Elder Scrolls Online Teaser Trailer

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar