Elder Scrolls Online Beta Kayıtları Başladı

Bu yazı 11 sene önce eklendi.

The Elder Scrolls Online Beta Sign Up

Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği Elder Scrolls Online için ZeniMax Online Studios beta kayıtlarının bugün başladığını duyurdu.

Son halkasını Elder Scrolls V: Skyrim’in oluşturduğu popüler Elder Scrolls serisi, The Elder Scrolls Online ile MMORPG dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor. 2013 yılının sonlarında hazır olması planlanan TESO için kapalı beta kayıtları bugün, yani 22 Ocak itibariyle başladı.

Şu anda yoğunluk nedeniyle erişim olmasa da, The Elder Scrolls Online betasına kayıt olmak için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Oyunun yayınlanan son sinematik videosunu (The Alliances) ise mutlaka izlemenizi tavsiye ederim!

The Elder Scrolls Online – The Alliances

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. umut947 dedi ki:

    kayıt oldum “above avarage” şansım var hadi hayırlısı çok heyecanlıyım 😀

  2. ugur dedi ki:

    bende oldum excellent bakalım inşallah gelir ki beta key konusunda şansım yüksektir hep 😀