Elder Scrolls Online Beta Kayıtları Başladı

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

The Elder Scrolls Online Beta Sign Up

Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği Elder Scrolls Online için ZeniMax Online Studios beta kayıtlarının bugün başladığını duyurdu.

Son halkasını Elder Scrolls V: Skyrim’in oluşturduğu popüler Elder Scrolls serisi, The Elder Scrolls Online ile MMORPG dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor. 2013 yılının sonlarında hazır olması planlanan TESO için kapalı beta kayıtları bugün, yani 22 Ocak itibariyle başladı.

Şu anda yoğunluk nedeniyle erişim olmasa da, The Elder Scrolls Online betasına kayıt olmak için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Oyunun yayınlanan son sinematik videosunu (The Alliances) ise mutlaka izlemenizi tavsiye ederim!

The Elder Scrolls Online – The Alliances

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. umut947 dedi ki:

    kayıt oldum “above avarage” şansım var hadi hayırlısı çok heyecanlıyım 😀

  2. ugur dedi ki:

    bende oldum excellent bakalım inşallah gelir ki beta key konusunda şansım yüksektir hep 😀