En Büyük GTA: Online Güncellemesi!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Rockstar Games açıklamasıyla birlikte, büyük bir bomba patlattı. Şimdi kadar olan GTA: Online güncellemelerinin en büyüğü açıklandı! İşte detaylar..

meua0puqqkcz6jwhkzwv

Üzerinden yıllar geçmiş olsa dahi, unutulmayan ve unutulmayacak bir yapıt. GTA V ile hayatımıza giren GTA: Online, öyle görünüyor ki; bir süre daha gündemde kalacak. Neredeyse farklı kulvarda her rekoru kıran ve halen daha elinde tutan, ayrıca satış rakamları olarak da tatminkar bir görüntü sergileyen oyuna şimdiye kadar ufak tefek güncellemeler geldi. Rockstar Games’in birkaç saat önce yaptığı açıklamayla birlikte, şimdiye kadar olan en büyük güncellemenin yolda olduğunu da öğrendik.

gta-online3

İsmi Further Adventures in Finance and Felony olarak belirlenen güncelleme, şimdiye kadar verilen en büyük güncelleme olacak. Yeni gelecek olan güncellemeyle birlikte, suç bataklığının derinliklerine girilecek. Suç baronu olmak için çabaladığımız güncellemeyle birlikte, VIP koltuğundan CEO koltuğuna doğru ilerleyeceğiz. CEO olma yolunda ilk adım ofis olacak. Farklı ofisler ve farklı depolarda satışa sunulacak.

Kısacası oldukça eğlenceli ve farklı bir tasarım bizi bekliyor olacak. Bu güncellemeyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar