En Büyük GTA: Online Güncellemesi!

Rockstar Games açıklamasıyla birlikte, büyük bir bomba patlattı. Şimdi kadar olan GTA: Online güncellemelerinin en büyüğü açıklandı! İşte detaylar..

meua0puqqkcz6jwhkzwv

Üzerinden yıllar geçmiş olsa dahi, unutulmayan ve unutulmayacak bir yapıt. GTA V ile hayatımıza giren GTA: Online, öyle görünüyor ki; bir süre daha gündemde kalacak. Neredeyse farklı kulvarda her rekoru kıran ve halen daha elinde tutan, ayrıca satış rakamları olarak da tatminkar bir görüntü sergileyen oyuna şimdiye kadar ufak tefek güncellemeler geldi. Rockstar Games’in birkaç saat önce yaptığı açıklamayla birlikte, şimdiye kadar olan en büyük güncellemenin yolda olduğunu da öğrendik.

gta-online3

İsmi Further Adventures in Finance and Felony olarak belirlenen güncelleme, şimdiye kadar verilen en büyük güncelleme olacak. Yeni gelecek olan güncellemeyle birlikte, suç bataklığının derinliklerine girilecek. Suç baronu olmak için çabaladığımız güncellemeyle birlikte, VIP koltuğundan CEO koltuğuna doğru ilerleyeceğiz. CEO olma yolunda ilk adım ofis olacak. Farklı ofisler ve farklı depolarda satışa sunulacak.

Kısacası oldukça eğlenceli ve farklı bir tasarım bizi bekliyor olacak. Bu güncellemeyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir