En Büyük GTA: Online Güncellemesi!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Rockstar Games açıklamasıyla birlikte, büyük bir bomba patlattı. Şimdi kadar olan GTA: Online güncellemelerinin en büyüğü açıklandı! İşte detaylar..

meua0puqqkcz6jwhkzwv

Üzerinden yıllar geçmiş olsa dahi, unutulmayan ve unutulmayacak bir yapıt. GTA V ile hayatımıza giren GTA: Online, öyle görünüyor ki; bir süre daha gündemde kalacak. Neredeyse farklı kulvarda her rekoru kıran ve halen daha elinde tutan, ayrıca satış rakamları olarak da tatminkar bir görüntü sergileyen oyuna şimdiye kadar ufak tefek güncellemeler geldi. Rockstar Games’in birkaç saat önce yaptığı açıklamayla birlikte, şimdiye kadar olan en büyük güncellemenin yolda olduğunu da öğrendik.

gta-online3

İsmi Further Adventures in Finance and Felony olarak belirlenen güncelleme, şimdiye kadar verilen en büyük güncelleme olacak. Yeni gelecek olan güncellemeyle birlikte, suç bataklığının derinliklerine girilecek. Suç baronu olmak için çabaladığımız güncellemeyle birlikte, VIP koltuğundan CEO koltuğuna doğru ilerleyeceğiz. CEO olma yolunda ilk adım ofis olacak. Farklı ofisler ve farklı depolarda satışa sunulacak.

Kısacası oldukça eğlenceli ve farklı bir tasarım bizi bekliyor olacak. Bu güncellemeyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar