En iyi online oyunlar

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
admin

Metin2

metin2_0[1]

Çıktığı ilk günden itibaren büyük ses getiren ve halen daha oldukça fazla insana hitap etmeyi başaran rol yapma oyunları arasındaki liderlerden Metin2 oyunu, oldukça keyifli ve eğlenceli bir oyundur. Seçtiğiniz karakterinize bağlı olarak verilen özelliklerinizi kullanarak savaşıp, kendinize yeni silahlar alıp, böylece usta bir savaşçı olabilirsiniz.

hemenuyelol

SKILL (Special Force 2)

skill-special-force-2[1]

Silahlı savaş oyunları, uzun yıllardır insanları etkisi altına almış, güzel ortamlar kurulmasının yanı sıra, takım çalışması ve savaş tekniklerini öğretici oyunlardır. S.K.I.L.L, bunların yanı sıra, yeni silahları, yeni haritaları ve farklı tarzıyla ön sıralardaki yerini almıştır. Üstelik, ücretsiz kayıt olma şansını ve fırsatını da beraberinde sunmaktadır. En güzel oyunlar arasında yer alan ve grafik açısından da tatmin eden bu oyuna, hemen başlayabilirsiniz.

hemenuyelol

IKARIAM

Ikariam-Kaydol-Ikariam-Oyna-0[1]

Tarayıcı tabanlı strateji oyunudur.Oyun roma döneminde geçmektedir ve oyuna başladığınızda size bir köy verilir.Tabiri caizse Age of empires tarzı bir oyundur.Size verilen köyü ekonomik ve askeri yönden geliştirerek köyünüzü yükseltmeye çalışıyorsunuz.

hemenuyelol

AION

aion-online[1]

İstediğiniz gibi bir karakter seçimi yapıp, özgürce savaşlara katılabileceğiniz farklı bir tasarım ise, AION oyunudur. Büyük bir çeşitlilik içeren bu oyun, aslında insanların isteklerinin tamamını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. İstediğiniz meslek grubuna ait karakterleri seçimini yaptıktan sonra, düşman iki ırktan birisine karar vermeniz gerekir ve amansız savaşlara tamamen adepte olabilirsiniz.

hemenuyelol

Drakensang Online

DetailImage42_2012126162534[1]

Online oyunların, bizim kontrol edebildiğimiz oyunlarını yönlendirebileceğimiz karakterleri içerdikleri zaman, oldukça keyif veren bir yapıya sahip olduğunu biliyoruz. Drakensang Online, bunlardan birisi olmakla birlikte, 4 çeşit karaktere sahip olması da büyük bir artıdır. Size hitap edecek bir karakter kesinlikle bulabileceğiniz gibi, kaliteli bir oyun oynamanın keyfini de, ücretsiz kayıt olup, hemen oynamaya başlayarak çıkartabilirsiniz.

hemenuyelol

OGAME

ogame[1]

Uzay çağını sevenler  ise, madenlerle birlikte inşa edeceğiniz birliklerle farklı dünyalara ve evrene hükmetmeyi amaç edinenlerin oyunu olan OGame oyununu oynayabilirler. Oldukça güzel bir konuya sahip olup, uzay çağını anlatan bir yapıya sahiptir. İçerisinde çeşitli güçlükteki savaşlar ve savunma sanatlarını geliştireceğiniz kaliteli bir seçim olacaktır.

hemenuyelol

Benzer Yazılar

PBE 6.24 Güncellemesi

8 yıl önce
admin

Sürekli bir yeniliğin olduğu PBE sunucusunda hareketli bir dönemdeyiz. Yaklaşan kış mevsimiyle birlikte, vadiyi kar kaplamak üzere. Geçtiğimiz haftalarda geleceği bildirilen kış haritası zamanında oyunun...

Dönüşümlü Oyun Modları Tekrar Devrede

8 yıl önce
admin

Sihirdarları sevindiren haber yeniden geldi. League of Legends oynama zevkinizi bambaşka bir boyuta taşıyan sınırlı oyun modları yeniden devreye girdi. Riot Games paylaştığı haberle birlikte sihirdarları...

Yazıyla İlgili Yorumlar