End of Nations Ücretsiz Olacak!

Bu yazı 12 sene önce eklendi.

End of Nations F2P

Son dönemlerin popüler MMORPG’si Rift‘in yayıncısı Trion Worlds, merakla beklenen MMORTS End of Nations‘ın Free to Play olacağını duyurdu. Dune II, Command & Conquer gibi dönemin başarılı strateji oyunlarına imza atan eski Westwood çalışanlarının kurduğu Petroglyph Games tarafından hazırlanmakta olan End of Nations, 52 oyuncunun tek haritada devasa bir alanı kontrol edebileceği, savaşabileceği ya da ittifak kurabileceği yenilikçi bir yaklaşım sunuyor.

End of Nations‘da ayrıca premium üyelik seçenekleri de bulunacak. Trion Worlds oyuncular arasındaki dengeyi bozmadan ücretli oyunculara ayrıcalıklar sunulacağını iddia ediyor. Oynanış açısından avantaj sağlamayacak item’lerin ve upgrade’lerin satın alınabileceği oyun içi bir mağaza da End of Nations‘a dahil edilecek. Oyunda sahip olduklarınızdan çok stratejinin ve yeteneğinizin ön plana çıkarılması hedefleniyor.

End of Nations için henüz bir çıkış tarihi belirtilmiş değil. Oyun hakkında daha fazla bilgi için www.endofnations.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

End of Nations Ekran Görüntüleri

 

End of Nations Gamescom Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar