End of Nations Ücretsiz Olacak!

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

End of Nations F2P

Son dönemlerin popüler MMORPG’si Rift‘in yayıncısı Trion Worlds, merakla beklenen MMORTS End of Nations‘ın Free to Play olacağını duyurdu. Dune II, Command & Conquer gibi dönemin başarılı strateji oyunlarına imza atan eski Westwood çalışanlarının kurduğu Petroglyph Games tarafından hazırlanmakta olan End of Nations, 52 oyuncunun tek haritada devasa bir alanı kontrol edebileceği, savaşabileceği ya da ittifak kurabileceği yenilikçi bir yaklaşım sunuyor.

End of Nations‘da ayrıca premium üyelik seçenekleri de bulunacak. Trion Worlds oyuncular arasındaki dengeyi bozmadan ücretli oyunculara ayrıcalıklar sunulacağını iddia ediyor. Oynanış açısından avantaj sağlamayacak item’lerin ve upgrade’lerin satın alınabileceği oyun içi bir mağaza da End of Nations‘a dahil edilecek. Oyunda sahip olduklarınızdan çok stratejinin ve yeteneğinizin ön plana çıkarılması hedefleniyor.

End of Nations için henüz bir çıkış tarihi belirtilmiş değil. Oyun hakkında daha fazla bilgi için www.endofnations.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

End of Nations Ekran Görüntüleri

 

End of Nations Gamescom Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar