Fiesta Online

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Fiesta Online

Fiesta Online İnceleme

Fiesta Online (veya kısaca Fiesta) fantastik bir 3D MMORPG oyunu. Anime tarzı cell-shaded grafikleri ile Fiesta, Asya MMORPG’lerine ilgi duyanların ilgisini çekecek cinsten. Oyun dünyası canlı ve neşeli bir atmosfer yaratmayı başarıyor.

MMORPG türü oyunlara aşinaysanız Fiesta Online‘a başladığınızda yabancılık çekmeyeceksiniz. Oyun oldukça kullanışlı bir arayüze sahip. Dört tanıdık sınıftan bir tanesini seçerek oyuna başlıyorsunuz (Fighter, Mage, Cleric, Archer). İlki yirmi, ikincisi altmışıncı seviyede olmak üzere iki job advancement olanağı bulunuyor. Fiesta Online‘ın bir diğer güzel özelliği de crafting sistemi.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: 1.6 GHz Pentium 4 veya eşdeğer AMD işlemci
RAM: 512MB
HDD: 3.0 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce MX veya dengi

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: 2.0 GHz Pentium 4 veya eşdeğer AMD işlemci
RAM: 1GB
HDD: 3.0 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce TI veya Radeon 9200
[/tab]
[/tabgroup]

13 comments

  1. Oyun bir zamanlar çok çok güzel ve zevkliydi. fakat 1 yıldır oyunun içerisinde çok fazla gereksiz değişimler oldu. bu da oyuncu kaybetmesini sağladı. ben bütün serverlarda oynadım. çok defa PvP/Raid videoları yaptım. fakat oyun çok fazla diğer oyunlardan çok fazla kopya çekti açıkçası. aynı isimdeki itemler, aynı görünüşteki canavarlar vs vs. oyun hala oynanılabilir. fakat OS’da zevk fazla alamazsınız. açıkçası P serverlar daha iyi olmaya başladı. benim gibi bir çok kişi de böyle düşünüyor. bilinen fiesta oyuncularından örnek vermek gerekirse; Nana, Gambler, Irenece, Sayera, Greystache, Changa, iChanga, Waltimore, Pong, Raxes (Xilent), IamAmosoy (XxKing_ClawsxX), Denazourdy. ve bunlar gibi bir çok ünlü kişilik daha. bu kişilerden büyük çoğunluğu P serverlara gitti. Selesnia Online, NanOnline, Odin online, final Hell, Horizon online vs. ben yine gamigo oynayacağım diyorsanız kolay gelsin. fakat size tavsiyem ilk önce P server oynarsanız oyunu daha rahat öğrenirsiniz. Zaten öğrendiğinizde siz de p server oynamaya veya oyunu bırakmaya kara vereceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir