FIFA 17 Çıkış Tarihi Belli Oluyor

Bu yazı 8 sene önce eklendi.
admin

Oyuncuları büyülemeye ve heyecan yaratmaya her yıl devam eden ve fire vermeyen EA Games, bu yılda bu durumun dışında kalmadı. FIFA 17 duyurulmasının ardından, oldukça büyük heyecan uyandırdı.

pic

98 yılında insanlara sunulan mükemmel eğlence ve zamanın şartlarına göre mükemmel bir futbol deneyimi sunmayı bilen EA Games şirketi, o günden bugüne kadar her yıl en iyi oyunları üretmeye devam etti. En büyük rakibi olan Pro Soccer Elevan ile sürekli bir rekabet içerisinde olan FIFA, FIFA 17 ile fark yaratmayı planlıyor.

Her geçen yıl daha gerçekçi oyun yapısı ve futbolcu donanımlarıyla büyük eğlencelere yol açtığı gibi, bu yılda açıklanan listenin en dikkat çekici isimlerinden birisi FIFA 17 oldu. 2016 yılında Electronic Arts tarafından piyasaya sürülecek birçok oyun olmasına rağmen, söylenenlere göre 2016’nın ikinci çeyreğinde sunulması planlanan FIFA 17, şirketin çalışmalarına göre ise; Eylül ayında piyasaya sürülecek.

maxresdefault

Büyük merak uyandıran ve futbol severlerin yakından takip ettiği FIFA ile PES rekabetinde, bakalım bu sene kim galip gelecek.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar