FIFA 18 Beklentileri Karşılayabilecek Mi?

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
admin

FIFA 18 için ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı. FIFA severlerin merakla beklediği FIFA 18 acaba beklentileri karşılayabilecek mi?

 

Bu soru akıllarda bir köşede dururken gelin birlikte bizleri neler bekliyor hep beraber bakalım. Öncelikle FIFA 17’ de olduğu gibi bir hikaye modunun da yer alacağını bilmekteyiz. Fakat bu hikaye modu daha geniş kapsamlı olacağı açıklandı. Kapsamlı derken seçimlerimize göre değişecek olan futbolcunun kariyerimi olacak, yoksa ne seçersek seçelim değişmeyecek bir kariyer mi olacak ? FIFA 18’ in çıkış tarihi en çok merak edilen soruların başında geliyor. Sevilen futbol oyunu, rakibi olarak PES 18 ile yakın tarihlerde bizlerle olacak.

Oyun için eğer erteleme olmazsa, muhtemel çıkış tarihi 29 Eylül 2017 olarak görünüyor. Oyunun tam detayları Haziran ayında olan EA Play etkinliğinde öğrenebileceğiz. Tüm bunlar bir yana dursun FIFA 18 Ultimate Team tarafında da yenilikler bekleniyor. Oyuncular ciddi gecikme problemleri yaşadıklarını belirterek tepkilerini göstermişlerdi. Bunu dikkate alan EA Sports yetkilileri oyunun daha çok rekabet sağlaması için kurulu sunucular sistemine geçilebilir.

Bizleri güzel gelişmeler ve yeniliklerle bekleyen bu yapım oyuncuları heyecanlandırmakta, bazı oyuncuların da korktuğu bir yapım olacak. FIFA oyun satışında pazarlamada her zaman PES’ in üstünde olmuştur. Daha çok gerçekçi dinamikleriyle bizi daha fazla gerçeğe yaklaştırmak istenmiştir. Bu yapımı elde etmek için biraz daha beklememiz gerekebilir. Ön siparişleri  Haziran ayında yapılacak resmi duyuru ile açılacaktır.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar