FIFA 18 Beklentileri Karşılayabilecek Mi?

Bu yazı 7 yıl önce eklendi.
admin

FIFA 18 için ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı. FIFA severlerin merakla beklediği FIFA 18 acaba beklentileri karşılayabilecek mi?

 

Bu soru akıllarda bir köşede dururken gelin birlikte bizleri neler bekliyor hep beraber bakalım. Öncelikle FIFA 17’ de olduğu gibi bir hikaye modunun da yer alacağını bilmekteyiz. Fakat bu hikaye modu daha geniş kapsamlı olacağı açıklandı. Kapsamlı derken seçimlerimize göre değişecek olan futbolcunun kariyerimi olacak, yoksa ne seçersek seçelim değişmeyecek bir kariyer mi olacak ? FIFA 18’ in çıkış tarihi en çok merak edilen soruların başında geliyor. Sevilen futbol oyunu, rakibi olarak PES 18 ile yakın tarihlerde bizlerle olacak.

Oyun için eğer erteleme olmazsa, muhtemel çıkış tarihi 29 Eylül 2017 olarak görünüyor. Oyunun tam detayları Haziran ayında olan EA Play etkinliğinde öğrenebileceğiz. Tüm bunlar bir yana dursun FIFA 18 Ultimate Team tarafında da yenilikler bekleniyor. Oyuncular ciddi gecikme problemleri yaşadıklarını belirterek tepkilerini göstermişlerdi. Bunu dikkate alan EA Sports yetkilileri oyunun daha çok rekabet sağlaması için kurulu sunucular sistemine geçilebilir.

Bizleri güzel gelişmeler ve yeniliklerle bekleyen bu yapım oyuncuları heyecanlandırmakta, bazı oyuncuların da korktuğu bir yapım olacak. FIFA oyun satışında pazarlamada her zaman PES’ in üstünde olmuştur. Daha çok gerçekçi dinamikleriyle bizi daha fazla gerçeğe yaklaştırmak istenmiştir. Bu yapımı elde etmek için biraz daha beklememiz gerekebilir. Ön siparişleri  Haziran ayında yapılacak resmi duyuru ile açılacaktır.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar