Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmüştü. Çıktığı günden bu yana yaklaşık 10 milyon adet satılan oyunun mobil versiyonu ise oyunun optimize edilmiş ve yenilenmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Bu sürümde grafik kalitesi yükseltilmiş, karakter modelleri yenilenmiş ve yeni eklenen özelleştirme seçeneği yer alıyor.
Oyunun mobil versiyonunun çıkmasıyla birlikte Steam üzerinden de PC versiyonu için indirim haberi geldi. Final Fantasy 8 Remastered, Steam`de 29 Mart tarihine kadar %50 indirimle satın alınabilecek.
Final Fantasy 8 Remastered sürümüne ek olarak, Square Enix, 2 adet mobil oyun daha duyurmuştu. Bunlardan ilki Final Fantasy 7 : The First Soldier, Battle Royal oyunu olarak karşımıza çıkacak. The First Soldier 2021 bitmeden yayınlanacağı belirtildi. Diğer duyurulan mobil oyun ise Final Fantasy 7 : Ever Crisis ise oyunun yenilenmiş hikayesine sahip olacak ve 2020 yıllında oyuncularla buluşması bekleniyor.

 

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 sene önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar