Final Fantasy XIV: A Realm Reborn resmi olarak yayında

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Uzun zamandır beklenmekte olan Final Fantasy XIV: A Realm Reborn‘un sunucuları Avrupa ve Amerika’da PC ve PS3 için bugün faaliyete başladı.

İlk yayınlandığında tamamlanmamış ve başarısız bir oyun olarak büyük tepkiler toplayan ve yapımcı ekipte yapılan değişikliklerle baştan aşağı yenilenerek A Realm Reborn ismi ile yeniden piyasaya sürülen Final Fantasy XIV, bu kez de sunuculardaki aşırı yoğunluk nedeniyle sıkıntılar yaşıyor. Tüm büyük MMORPG’lerin yayınlandığında bu sorunla yüzleştiğini göz önüne alırsak, bir süre sonra herkesin sorunsuz oyuna bağlanabileceğini düşünebiliriz.

Final Fantasy XIV

Enfes grafikleri, oyun mekanikleri, yepyeni dünyası ve Final Fantasy‘e yakışır kurgusu ile tam anlamıyla yeniden doğan Final Fantasy XIV için Square Enix enfes bir de trailer yayınladı:

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar