Final Fantasy XIV: A Realm Reborn resmi olarak yayında

Bu yazı 7 sene önce eklendi.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Uzun zamandır beklenmekte olan Final Fantasy XIV: A Realm Reborn‘un sunucuları Avrupa ve Amerika’da PC ve PS3 için bugün faaliyete başladı.

İlk yayınlandığında tamamlanmamış ve başarısız bir oyun olarak büyük tepkiler toplayan ve yapımcı ekipte yapılan değişikliklerle baştan aşağı yenilenerek A Realm Reborn ismi ile yeniden piyasaya sürülen Final Fantasy XIV, bu kez de sunuculardaki aşırı yoğunluk nedeniyle sıkıntılar yaşıyor. Tüm büyük MMORPG’lerin yayınlandığında bu sorunla yüzleştiğini göz önüne alırsak, bir süre sonra herkesin sorunsuz oyuna bağlanabileceğini düşünebiliriz.

Final Fantasy XIV

Enfes grafikleri, oyun mekanikleri, yepyeni dünyası ve Final Fantasy‘e yakışır kurgusu ile tam anlamıyla yeniden doğan Final Fantasy XIV için Square Enix enfes bir de trailer yayınladı:

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar