Firewatch İçin Türkçe Yama!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Çıkışından sonra kısa bir sürede ünlenen Firewatch, yapılan yeni yama sayesinde, direkt olarak Türkçe dil desteğine sahip oldu.

Campo Studio’nun geliştirdiği Firewatch oyunu, Henry adındaki karakterin, yangın gözetleme personeli olmasını ve bunun hikayesini anlatmasını konu almaktadır. Henry ile birlikte çalışan ve amiri olan Delilah’ın arasında geçen telsiz konuşmalarının ilginçliği ve farklı tasarımıyla oyun, kısa sürede oyun severlerin dikkatini üzerine toplamayı başarmıştı. Farklı bir amaca ve atmosfere sahip olan Firewatch oyunu, Techonaz’ın hazırlamış ve sunmuş olduğu Türkçe dil paketi sayesinde, Türkçe yamaya sahip olarak oyun severlere ulaşıyor.

Ayrıca yamayı hazırlayan şirket, tanıtım videosuyla birlikte, indirme linkine de yer verdi. Firewatch oyunu, küçük bir studio tarafından geliştirilmesine ve sunulmasına rağmen, yayınlanmış olduğu ay itibariyle bir ayda 500 bin’in üzerinde satarak büyük bir başarıya ulaşmıştı. Oyun otoriterlerinin de şiddetle tavsiye ettiği ve oldukça beğenilen bu oyuna, Steam üzerinden 31 TL gibi düşük bir fiyat avantajıyla sahip olabileceğiniz farklı bir deneyim sunmaktadır. 9 Şubat 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan Firewatch, PC’nin yanı sıra PlayStation 4 üzerinden de oynanırken, Türkçe yama sadece PC platformu için geliştirilmektedir.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar