Firewatch İçin Türkçe Yama!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Çıkışından sonra kısa bir sürede ünlenen Firewatch, yapılan yeni yama sayesinde, direkt olarak Türkçe dil desteğine sahip oldu.

Campo Studio’nun geliştirdiği Firewatch oyunu, Henry adındaki karakterin, yangın gözetleme personeli olmasını ve bunun hikayesini anlatmasını konu almaktadır. Henry ile birlikte çalışan ve amiri olan Delilah’ın arasında geçen telsiz konuşmalarının ilginçliği ve farklı tasarımıyla oyun, kısa sürede oyun severlerin dikkatini üzerine toplamayı başarmıştı. Farklı bir amaca ve atmosfere sahip olan Firewatch oyunu, Techonaz’ın hazırlamış ve sunmuş olduğu Türkçe dil paketi sayesinde, Türkçe yamaya sahip olarak oyun severlere ulaşıyor.

Ayrıca yamayı hazırlayan şirket, tanıtım videosuyla birlikte, indirme linkine de yer verdi. Firewatch oyunu, küçük bir studio tarafından geliştirilmesine ve sunulmasına rağmen, yayınlanmış olduğu ay itibariyle bir ayda 500 bin’in üzerinde satarak büyük bir başarıya ulaşmıştı. Oyun otoriterlerinin de şiddetle tavsiye ettiği ve oldukça beğenilen bu oyuna, Steam üzerinden 31 TL gibi düşük bir fiyat avantajıyla sahip olabileceğiniz farklı bir deneyim sunmaktadır. 9 Şubat 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan Firewatch, PC’nin yanı sıra PlayStation 4 üzerinden de oynanırken, Türkçe yama sadece PC platformu için geliştirilmektedir.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar