Forsaken World Türkçe Beta Anahtarları

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Forsaken World Türkçe

Sevilen ve Türkçe’sini dört gözle beklediğimiz MMORPG, Forsaken World‘ün kapalı betası 10 Nisan’da başlıyor! 10 Nisan saat 20:00’da başlayacak olan beta 22 Nisan saat 12:00’a kadar devam edecek.

Daha önce Perfect World Entertainment‘in bu kaliteli MMORPG’sini denemediyseniz, Türkçe olarak bir şans vermek isteyebilirsiniz. Hikayesi, dünyası, ilginç ırkları,seksi karakterleri ve harika grafikleri ile Forsaken World 2011’de yayınlanan en başarılı MMORPG’lerden bir tanesiydi.

Ayrıca, Forsaken World kapalı betası sırasında gerçekleştirilecek etkinliklerde katılımcılar çeşitli ödüller kazanma şansı da yakalayacak. Seviye atlama etkinliği ile beta süresince seviye 10, 30 ve 50’ye ulaşanlar, açık betaya geçildiğinde özel hediyeler kazanacaklar. Her ırk için en yüksek seviye etkinliği ise oyundaki 6 ırkın tamamı ile en üst seviyeye ulaşmanızı gerektiriyor. Duyduğumuza göre bunu başaran oyuncuyu epik bir ödül bekliyor olacak.

Forsaken World beta anahtarınıza sahip olmak için tek yapmanız gereken sitemize üye olmak ve bu sayfanın altında bulacağınız butona tıklamak.

Beta Anahtarımı Nasıl Kullanırım?

  • Öncelikle daha önceden kaydınız yoksa buradan bir Perfect World hesabı açmanız gerekiyor.
  • Perfect World hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu sayfaya giderek anahtarınızı girin.
  • Buraya tıklayarak oyunu indirin ve hemen oynamaya başlayın!

Forsaken World Türkçe Fragmanı

Benzer Yazılar

Aion Promo Kodları

10 yıl önce

AION F2P MMORPG piyasasında yükselişini sürdürürken, MMOTR.com olarak oyunculara çok özel hediyeler dağıtıyoruz. Yaklaşık 5 milyon oyuncuyu kapsayan dev kitlesi ile AION Free To Play tecrübenizi renklendirece...

SKILL Special Force 2 Kapalı Beta Anahtarları

11 yıl önce

RaiderZ ve Aion gibi başarılı oyunlarla tanıdığımız Gameforge ilk MMOFPS oyununu yayınlamaya hazırlanıyor. SKILL Special Force 2 etkileyici grafikleri ve kontrolleri ile benzerlerinden daha realist bir savaş ...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Yuasset dedi ki:

    Arkadaşlar Konudan Daha Fazlası için Sayfamızı Beğenin ve sitedeki konularda en ayrıntılı şekilde eski oyunculardan olaşan bilgi kaynaklarına bakabilir ve oyunu kolaylaş tıra bilirsiniz..
    Beğenmek İçin: https://www.facebook.com/forsakenworldorg Ve beğenme de forsaken tr ödülleri olacaktır ister promasyon ister gerçek hayatta kullanacağınız eşyalar olsun..