Forsaken World Türkçe Betası Bugün Başlıyor!

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Forsaken World Türkçe

Forsaken World‘ün beklenen Türkçe kapalı betası bu akşam saat 20:00‘da başlıyor! 16 Nisan Salı günü saat 12:00’a kadar sürecek olan kapalı beta haftasında binlerce oyuncu ilk kez Türk sunucusuna grime şansı bulacak.

Henüz beta anahtarı edinmediyseniz kod dağıtım sayfamızı ziyaret ederek siz de bir tane alabilirsiniz.

Ayrıca Forsaken World betasına katılan oyuncuları ayrıca çeşitli ödüller bekliyor. Betada gerçekleştirilecek etkinlikler:

Level Atlama Yarışması
En iddialı beta oyuncuları verdikleri emeklerin karşılıksız kalmayacağından emin olabilirler. 10, 30 ve 50. Seviyelere ulaşan oyuncuları açık betada harika ödüller bekliyor!

Her Irk için En Yüksek Seviye Yarışması
Karakter yaratırken en sevdiğiniz ırkı seçmek zor olabilir. Ama kapalı betada en yüksek seviye ulaşan her ırktan bir oyuncuyu açık beta’da eşsiz bir ödül bekliyor.

Forsaken World beta anahtarınızı hemen almak için tıklayın!

Forsaken World incelemesi için tıklayın!

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. memhet dedi ki:

    arkadaşlar ben kayıt olamıyorum aktive linki geliyor ama link e tıklayınca açılmıyor bi yardımcı olurmusunuz