Forsaken World Türkiye Görev Etkinliği!

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Forsaken World Görev Etkinliği

Forsaken World’de bir etkinlik tamamlandı ve bir sonraki başlıyor! Oyuncuların giriş etkinliğini kaçırdım diye üzülmelerine gerek yok! Forsaken World severler için bir fırsat daha sunuluyor!

Görev Etkinliği:
18 Haziran ve 15 Temmuz tarihleri arası Forsaken World’de 10 defa Özgürlük Limanı Yaşamı görevini tamamlayanlar, tamamladıkları güne göre aşağıdaki ödüllerin sahibi olacaklar:

7 Gün:
Etkinlik tarihleri çerçevesinde; 7 gün(ardarda olması gerekmez) oyuna girip 10 defa Özgürlük Limanı Yaşamı görevini tamamlayanların sahip olacağı ödül:
Eylem Tomarı: Flört
Flört

14 Gün:
Etkinlik tarihleri çerçevesinde; 14 gün(ardarda olması gerekmez) oyuna girip 10 defa Özgürlük Limanı Yaşamı görevini tamamlayanların sahip olacağı ödül:
Kızıl Lotus Başlığı
Kızıl Lotus Başlığı

21 Gün:
Etkinlik tarihleri çerçevesinde; 21 gün(ardarda olması gerekmez) oyuna girip 10 defa Özgürlük Limanı Yaşamı görevini tamamlayanların sahip olacağı ödül:
+50 Saldırı sağlayan Ünvan

21 Gün ödülünü kazanan oyuncular 14 Gün ödülü ve 7 Gün ödülünün de sahibi olacaklar. Forsaken World ile ilgili güncel duyuru ve bilgilendirmeleri takip etmek için resmi Facebook sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Forsaken World incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar