Forza Horizon 3’e Kar Geliyor

Bu yazı 7 yıl önce eklendi.
admin

Son dönemlerin en popüler araba yarışı oyunu olan Forza Horizon 3’e, yeni bir eklenti paketiyle karlı dağlar eklendi. Artık yollar daha zorlu.

3151265-horizon

Son yılların en sevilen ve en fazla oynanan araba yarışı olan Forza Horizon 3, mutlaka ufukta bolca gördüğü ancak bir türlü ulaşamadığı karlı dağlarda yarışmak istemiştir. Yeni çıkacak olan eklenti paketiyle, bu isteğimiz gerçek olacak.

Blizzard Mountain adıyla sunulacak olan bu yeni eklentiyle birlikte; oyuncular King of Mountain görevleriyle buluşacak. Gelecek olan bu eklenti ve yeni görevlerle birlikte, 50’e yakın görevin gelmesi ve kar, buz temasının eklenmesi bekleniyor. Bununla birlikte, Hill Climb, Blizzard ve Descent’te bu görevler içinde olacak.

8a407642-56b7-4327-bd86-1bd8bb3d757b

Tüm bunların yanı sıra eklenti; 28 Achievement ve 500 Gamerscore puanları da aktif olarak, oyuncular için yeni bir heyecan başlayacak diyebiliriz. Oldukça zevkli ve heyecan dolu dakikaların oyuncuları beklediği bu yeni eklentiyle beraber, Ford RS RX ve 2016 Nissan Titan Warrior Concept gibi farklı araçlarında getirileceği kesinleşti. Yeni eklentiyle her zaman daha zevkli anlara ortak olabileceğiniz gibi; 13 Aralık tarihi itibariyle çıkacağını da söyleyelim.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar