Gala Networks Europe Gamescom 2011’i başarıyla kutluyor

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Dublin, İrlanda – 31 Ağustos 2011 – Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe, bu seneki Gamescom katılımının büyük bir başarıyla sonuçlandığını duyurmaktan büyük bir kıvanç duymaktadır. Bu seneki rekor kıran organizasyonda,  gPotato.eu standına katılan binlerce oyuncuya binlerce hediye dağıtıldı. gPotato.eu elemanları her gün değişik etkinliklerle oyuncularla buluşup onlara hediyeler dağıtırken, Cosplay etkinliğinin büyük ödülü olan Dell XPS Laptop’ın sahibi de gelecek günlerde açıklanacak.

Öteki taraftan iş alanında Avrupa’nın değişik köşelerinden gazeteciler Allods Online: Renaissance ve ilk defa gösterilen Gala Networks Europe’un gelecek oyunları olan Age of Wulin ve Sevencore’un özel sunumlarını çok beğendiler. 2012 yılında betaya girecek olan Age of Wulin ve Sevencore’un oyun oynanışını medya mensupları görüp, bu oyunların yapımcıları ile konuşma imkanı bulabildiler. Age of Wulin canlı bir şekilde izlenirken, bu yaratıcı MMORPG’nin destansı ve hayret verici görselleri ve  orta çağa özgü özgün Çin zaman ve ortamının büyüleyici tasviri,  oyunun  derin içeriği ve dizayn zenginliği ile birleşerek kalitesini ve farklılığını ortaya koydu. Kore’de kapalı betaya giren Sevencore video formatında gösterilirken, Gala Networks Europe’un yakın iş partneri Sevencore’un yapımcısı Noria medyaya oyunun mekaniğini ve eşsiz binek sistemi odaklı oyun oynanışını detaylı bir biçimde gösterdi.

Gala Networks Europe’un CEO’su Nicolas Pajot “Bu yılki Gamescom, gPotato.eu için çok büyük bir başarı oldu ve çalışma arkadaşlarımız şu ana kadarki halka açık en iyi etkinliğimizi gerçekleştirmemiz için yoğun bir şekilde çalıştılar. Hem halka açık hem de iş alanı standlarımızdaki gösterimimizle oldukça gurur duymaktayım ve oyunlarımızı görmeye gelen bütün basın mensuplarına ve elbette hayranlarımıza, oyunculara ve ziyaretçilere çok teşekkür ederim.”

Daha fazla bilgiye http://press.gPotato.eu/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar