Gala Networks Europe herkesin Sevgililer Günü’nü kutluyor

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Dragonica Valentines

Dublin, İrlanda – 10 Şubat 2012 – Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe, Sevgililer Günü döneminde MMO oyunlarında romantik etkinlikler yapacağını duyurmaktadır. Canaan Online, Dragonica, Flyff ve Rappelz gibi oyunlarında özel etkinlikler, eşya dropları ve daha başka bir çok sevimli olaylar olacak.

Canaan Online 14 Şubat’ta bütün oyuncularına tecrübe puanı eşyaları yollayarak onları sevindirecek. Etkinlikler oyuncuların oyun içi tecrübe ve bir evlilik partneri ile partide bulunmaktan elde edilen parayı kazanmalarını sağlayacak olan evlilik eşyaları kazanmak üzerine olacak. Oyun topluluğundan ayrıca gerçek hayattaki evcil hayvanlarının resimlerini göndermeleri istenecek ve en şirin evcil hayvana sahip olan Canaan Online oyuncusu harika oyun içi ödüllere sahip olacak.

Dragonica’da Kurabiye Fabrikası görevi haritası daha önce görülmemiş iki tane modül ve iki tane boss Coofie ve Filia ile geri dönecek. Modüller savunma ve kule savunması mücadeleleri olurken, Kurabiye Fabrikasını tamamlayan oyuncular NPC’ler ile takas edilebilecek olan yeni mücevher takımları olan etkinlik eşyaları ile ödüllendirilecek. Ek olarak, yeni Aşk Tanrısı giysileri ve Port of the Winds’de yeni eşyalarla dolu yeni satış makinesi mevcut olacak.

9 Şubat’tan 23 Şubat’a kadar Flyff’’i melek ve şeytan formunda iki eşsiz NPC ziyaret edecek ve özel bir canavar olan Aşk Hırsızı kendini gösterecek. Aşk Hırsızını yenen oyuncular şeytana ya da meleğe verebilecekleri kırık kalbin parçalarını elde edecek. 100 kalp parçası toplayıp vermek oyunculara Sadakat Çikolatası, 3000 EXP ve hangi tarafa 100 parçayı vereceklerine bağlı olan özel bir bilet kazandıracak. Etkinlik sonrası toplanan bilet sayısı sayılacak ve hangi taraf daha çok bileti vermişse kazanan o olacak. Her iki tarafa da rastgele hediyeler verilecek fakat kazananların kutuları Kara Panter Hoverbike, yaratık biletleri, pelerin takası biletleri gibi birbirinden şık hediyelerle dolu olacak.

Sevgililer günü, Rappelz’e özel birleştirip özel şans kutusu elde edebilecekleri şifalı bitki ve çiçekler formunda droplarla gelecek. Bu kutudan çıkan yüzüklerle oyuncular karakter istatistiklerine bonus katabilecek, buketlerle ise enerji rejenerasyonu geliştirebilecek. 7-14 Şubat arasındaki etkinliklerdeki droplarda ayrıca Sevgililer Günü çikolataları olacak. Ayrıca, oyuncular özel “Aşk“ yağma yaratığı ve istedikleri bir kostüm kazanabilecekleri bir etkinliğe katılma şansı elde edecekler. Bu ödülleri kazanmak için oyuncuların Gaia’daki en romantik yeri bulması, oraya değer verdiği kişiyi davet etmesi, en güzel ekran görüntüsünü alıp aşk hikayeleri ile duygularını ifade etmeleri gerekiyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar