Gameforge’dan Kasırgazedelere Yardım

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Gameforge

Karlsruhe’li online oyun yayıncısı “Save the Children” işbirliği ile zordaki çocuklar için bağışta bulundu.

Karlsruhe’li online oyun yayıncısı Gameforge çocuk hakları örgütü “Save the Children”a bağışta bulunarak Filipinler’deki kasırgazedelere ve özellikle çocuklara yardım amacıyla bağışta bulundu. Kasırganın Filipinlerde çok büyük zararlar vermesiyle Filipinlerde gıda, içme suyu, geçici barınma, sağlık ve tıbbi bakımlara ihtiyaç var. Özellikle çocuklar bu felaketten dolayı en çok yardıma muhtaç olanlar.

Filipinler Kasırga

8 Kasim 2013’de kasırga Haiyan 275 KM hızla Filipinler’e çarptı ve taş üstünde taş bırakmadı. Yaklaşık 13 milyon kişi bu kasırgadan etkilendi. Bunlardan 5.4 milyonu çocuk.

Save the Children’ın amacı 500.000 insana yardım etmek ve bu yönde yıkılan evlerin ve altyapının yeniden inşası ile kasırgada etkilenen aileler için bir afet durumunda yapılacakların eğitimini vermeyi planlanmaktadır.

Bu amaç için Gameforge özel bir web sayfası hazırladı http://www.savethechildren.de/gameforge-hilft-philippinen/ Buradan eylemi desteklemek isteyen herkes yardım için katkıda bulunabilir.

Save the Children Hakkında

120’den fazla ülkede faaliyette bulunan dünyanın en büyük bağımsız çocuk hakları örgütü olarak çalışmaktadır. Ağırlıklı olarak okul ve eğitim, sömürü ve şiddet ile afet durumlarında hayatta kalma ve sağlık konularında yardımlarda bulunmaktadır.

Etiketler:

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

6 ay önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

1 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar