Gameforge’dan Kasırgazedelere Yardım

Bu yazı 7 sene önce eklendi.

Gameforge

Karlsruhe’li online oyun yayıncısı “Save the Children” işbirliği ile zordaki çocuklar için bağışta bulundu.

Karlsruhe’li online oyun yayıncısı Gameforge çocuk hakları örgütü “Save the Children”a bağışta bulunarak Filipinler’deki kasırgazedelere ve özellikle çocuklara yardım amacıyla bağışta bulundu. Kasırganın Filipinlerde çok büyük zararlar vermesiyle Filipinlerde gıda, içme suyu, geçici barınma, sağlık ve tıbbi bakımlara ihtiyaç var. Özellikle çocuklar bu felaketten dolayı en çok yardıma muhtaç olanlar.

Filipinler Kasırga

8 Kasim 2013’de kasırga Haiyan 275 KM hızla Filipinler’e çarptı ve taş üstünde taş bırakmadı. Yaklaşık 13 milyon kişi bu kasırgadan etkilendi. Bunlardan 5.4 milyonu çocuk.

Save the Children’ın amacı 500.000 insana yardım etmek ve bu yönde yıkılan evlerin ve altyapının yeniden inşası ile kasırgada etkilenen aileler için bir afet durumunda yapılacakların eğitimini vermeyi planlanmaktadır.

Bu amaç için Gameforge özel bir web sayfası hazırladı http://www.savethechildren.de/gameforge-hilft-philippinen/ Buradan eylemi desteklemek isteyen herkes yardım için katkıda bulunabilir.

Save the Children Hakkında

120’den fazla ülkede faaliyette bulunan dünyanın en büyük bağımsız çocuk hakları örgütü olarak çalışmaktadır. Ağırlıklı olarak okul ve eğitim, sömürü ve şiddet ile afet durumlarında hayatta kalma ve sağlık konularında yardımlarda bulunmaktadır.

Etiketler:

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar