Gamerkraft Türkiye Yayınına Başlıyor

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Ücretsiz Oyun Platformu GamerKraft,  Türk Oyun Severlerle Buluşmaya Hazırlanıyor.

İzmir, TÜRKİYE —Ocak 26, 2011— Uluslararası çevrimiçi eğlence servisleri yayıncısı, Game Bridger Entertainment, bugün ücretsiz oyun platformu GamerKraft’ın Türkiye’ye özel “GamerKraft Türkiye” portalının açılışını yapıyor.

GamerKraft, bilgisayar oyunlarının fantastik dünyalarında heyecan dolu yeni maceralara yelken açabileceğiniz bir evrensel oyun platformudur. Ücretsiz oyunlar indirip oynayabilir, yeni arkadaşlarla tanışabilir ve birlikte yarışmalara katılıp ödüller kazanabilirsiniz. Üstelik tüm bunlar için gerekli olacak GamerKraft hesabınızı hiçbir ücret ödemeden kolayca oluşturabilirsiniz.

GamerKraft Türkiye, merakla beklenen MMORPG Priston Tale 2: The Second Enigma oyununun Türkçe sürümünü 28 Ocak Cuma günü Türk oyun severlere sunmaya hazırlanıyor.  Ayrıca önümüzdeki aylarda, popüler parkur yarışı FreeJack, GamerKraft Türkiye üyelerinin beğenisine sunulacak. Türk oyun severlerin eksiksiz bir deneyim yaşamaları için GamerKraft oyunlarının tümü Türkçe olarak Türkiye‘de konuşlu yüksek performanslı sunuculardan yapılacak ve Türkçe konuşan deneyimli kadrolar tarafından desteklenecektir.

Her iki oyun hakkında detaylı bilgi http://pt2.gamerkraft.com.tr ve http://freejack.gamerkraft.com.tr adreslerinden alınabilir. Oyuncular ücretsiz GamerKraft hesapları oluşturmak ve GamerKraft forumlarında tartışmalara katılmak için http://www.gamerkraft.com.tr adresinden GamerKraft Türkiye portalını ziyaret edebilirler.

Priston Tale 2 : The Second Enigma, Windows platformu için ücretsiz bir MMORPG oyundur. Oyuncular, uçsuz bucaksız ve harikulade Priston kıtasının Şeytani tanrısı Miranda ‘nın zulmüne son verebilecek tek gücü elde etmek için yarışmaktadırlar : The Second Enigma.  Priston Tale 2, oyunculara üç farklı ırk ve onlarca sınıftan karakterler, binlerce görev,  rekabetçi PvP  yapısı, yeni eşya ve beceriler ve kapsamlı birlik ve parti desteği ile ile benzersiz bir RPG deneyimi sunar.  Tüm bunlara ek olarak, Unreal Motoru sayesinde gözalıcı grafikleri ile Priston Tale 2 : The Second Enigma oyunu ilgiyle izlenen yapımcı YD Online ‘ın imzasını taşımaktadır. Priston Tale 2 : The Second Enigma, GamerKraft ‘ın ücretsiz oyunlarından biridir.

Priston Tale 2: The Second Enigma ücretsiz indirilip oynanabilir.  http://pt2.gamerkraft.com.tr adresinden  Priston Tale 2 nin resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GamerKraft portalının tüm ücretsiz oyunları ve sosyal platformu için http://www.gamerkraft.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

###

Game Bridger Entertainment Hakkında :

Game Bridger, uluslararası üne sahip çevrimiçi interaktif eğlence hizmetleri yayıncısıdır.  Bünyesinde barındırdığı sosyal oyun markaları sayesinde Game Bridger, oyunculara hızla evrilen küresel bilişim toplumunun parçası olma imkanı sağlar.

2010 yılında,  oyun dünyasında isim yapmış yetenekli  ve profesyonel bir ekip tarafından kurulan Game Bridger ‘ın misyonu dünya çapında interaktif çevrimiçi oyun yayıncılığı lideri olmaktır.  Bu misyon doğrultusunda Türkiye ve bölge ülkeleri ile ilgili operasyonlarını Game Bridger Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti. ünvanı altında İzmir, Türkiye ‘den sürdürmektedir.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar