Gladiatus – Hero of Rome iPad’de

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Gladiatus

Karlsruhe, 09.10.2012 – Antik Roma harekete geçiriyor: Tarayıcı oyunu Gladiatus artık iPad üzerinde de oynanabilir. App Store’dan ücretsiz olarak alınabilen app sayesinde Roma’nın eski kahramanları birbirine karşı savaştırılabilir.

Tablete uyumlu hale getirilen yönlendirme çubuğu sayesinde Gladiatus hakkındaki tüm bilgilere ve kampanyalarına ulaşılabilir; duyusal sürükle bırak komutası ayrıca yeni başlayan oyunculara da kolay bir oyun başlangıcı sunar.

Gladiatus hesabına sahip olan tarayıcı sürüm kullanıcıları sorunsuz şekilde bilgileriyle giriş yapabilir ve oyun zevkini artık yollarda veya koltukta da yaşayabilir. Yeni oyuncular oyun ismiyle doğrudan app üzerinden kaydolup muharebe meydanına atılabilir – üstelik platform ayrımı yapılmadan: tarayıcı ve app sürümleri oyuncuları istedikleri an birbirleriyle savaşabilir.

Gladiatus hakkında

Ücretsiz tarayıcı MMOG’si Gladiatus – Hero of Rome oyuncularını tehlikelerle dolu bir hayat bekliyor. Antik Roma kulislerinde kahraman maceralı keşiflere çıkar, yüzün üzerinde rakiple şöhret, itibar ve ganimet kazanmak için savaşır. Roma’nın karanlık zindan ve arenalarında binin üzerinde nesne cesur Gladyatörleri bekler.

Gladiatus incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Time4Revolution dedi ki:

    bu oyunu oynayan var mı ?? çok saçma bence ipad için yapılması da ayrı saçmalık neden başka tabletlerin bası kel mi??

  2. bora dedi ki:

    evet bu oyunun oldukça fazla hastası var. şahsen ben 5 yıldır oynuyorum ve hala zevkli olduğunu düşünüyorum. ipade yapılması çok çok iyi oldu saygılar.