Gladiatus – Hero of Rome iPad’de

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Gladiatus

Karlsruhe, 09.10.2012 – Antik Roma harekete geçiriyor: Tarayıcı oyunu Gladiatus artık iPad üzerinde de oynanabilir. App Store’dan ücretsiz olarak alınabilen app sayesinde Roma’nın eski kahramanları birbirine karşı savaştırılabilir.

Tablete uyumlu hale getirilen yönlendirme çubuğu sayesinde Gladiatus hakkındaki tüm bilgilere ve kampanyalarına ulaşılabilir; duyusal sürükle bırak komutası ayrıca yeni başlayan oyunculara da kolay bir oyun başlangıcı sunar.

Gladiatus hesabına sahip olan tarayıcı sürüm kullanıcıları sorunsuz şekilde bilgileriyle giriş yapabilir ve oyun zevkini artık yollarda veya koltukta da yaşayabilir. Yeni oyuncular oyun ismiyle doğrudan app üzerinden kaydolup muharebe meydanına atılabilir – üstelik platform ayrımı yapılmadan: tarayıcı ve app sürümleri oyuncuları istedikleri an birbirleriyle savaşabilir.

Gladiatus hakkında

Ücretsiz tarayıcı MMOG’si Gladiatus – Hero of Rome oyuncularını tehlikelerle dolu bir hayat bekliyor. Antik Roma kulislerinde kahraman maceralı keşiflere çıkar, yüzün üzerinde rakiple şöhret, itibar ve ganimet kazanmak için savaşır. Roma’nın karanlık zindan ve arenalarında binin üzerinde nesne cesur Gladyatörleri bekler.

Gladiatus incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Time4Revolution dedi ki:

    bu oyunu oynayan var mı ?? çok saçma bence ipad için yapılması da ayrı saçmalık neden başka tabletlerin bası kel mi??

  2. bora dedi ki:

    evet bu oyunun oldukça fazla hastası var. şahsen ben 5 yıldır oynuyorum ve hala zevkli olduğunu düşünüyorum. ipade yapılması çok çok iyi oldu saygılar.