Goodgame Empire

Bu inceleme 12 yıl önce eklendi.
Goodgame Empire
 • Grafik
  6.4
 • Ses
  7.2
 • Hikaye
  7.9
 • Oynanabilirlik
  8.1
 • Genel Puan
  7.3

Goodgame Empire

Goodgame Empire İnceleme

Alman online oyun geliştiricisi Goodgame tarafından geliştirilen strateji oyunu Goodgame Empire kullanıcılarına kendi kalelerini kurup eski çağ savaşlarına katılma imkanını sunuyor. Özellikle de Age of Empires benzeri strateji oyunu seven oyuncular için başarılı bir alternatif olan Goodgame Empire internet tarayıcısı üzerinden oynanabilen bir oyun olarak dikkat çekiyor.

Kullanmış olduğunuz internet tarayıcınız üzerinden doğrudan oynayabileceğiniz Goodgame Empire’ı dilerseniz bilgisayarınıza indirerek de oynayabilirsiniz. Online bir strateji oyunu olan Goodgame Empire’a katılıp oynamaya başlamak için basit bir üyelik işlemi gerekiyor. Oyuncu adı, E-posta adresi ve şifrenizi belirleyerek hızlı bir şekilde kayıt olabileceğiniz Goodgame Empire’da hemen kendi kalenizi kurabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyuna başladığınız zaman kendi krallığınıza sahip oluyorsunuz, yapmanız gereken kendi krallığınızı olabildiğince geliştirebilmek. Krallığınızı geliştirmek için klasik strateji oyunlarında olduğu gibi farklı maden arayışlarına girişmeli ekonomik olarak gelişmelisiniz. Ekonomik olarak büyümenin yanı sıra krallığınızı askeri açıdan da geliştirmeli ve düşman krallıklardan gelebilecek saldırıları bertaraf etmelisiniz.

Goodgame Empire oyun incelemesi

Sahip olduğunuz ordu ile sadece savunma değil saldırılarda gerçekleştirebilirsiniz. Giriştiğiniz savaşlar sonucunda farklı krallıkları ele geçirerek kendi krallığınızı ve sınırlarınızı genişletebilirsiniz. Goodgame Empire’da yer alan diğer krallıklar ile doğrudan iletişime geçebilir ve kendi aranızda anlaşarak güçlü bir ittifak sağlayabilirsiniz. Böylece oyunda her açıdan daha güçlü olabilir ve dostlar kazanabilirsiniz. Hemen ücretsiz ve Türkçe bir şekilde Goodgame Empire’a üye olarak oynamaya ve krallığınızı geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Goodgame Empire Resmi Sitesi: http://empire.goodgamestudios.com/

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)

 1. cengiz6 dedi ki:

  müthiş

 2. muhammed dedi ki:

  kayıt nasıl oluyor