Goodgame Gangster

Bu inceleme 12 yıl önce eklendi.
Goodgame Gangster
 • Grafik
  6.7
 • Ses
  6.4
 • Hikaye
  8.1
 • Oynanabilirlik
  7.3
 • Genel Puan
  7.2

Goodgame Mafia

Goodgame Mafia İnceleme

Bir Goodgame yapımı olan Goodgame Mafia oyunu ile sokaklarda hüküm sürmeye hazır olun. Suçun ve suçlunun cirit attığı büyük bir şehirde mafya olarak başlayın ve en büyük suç çetesi olmaya çalışın. Tamamen Türkçe ve ücretsiz bir online oyun olan Goodgame Mafia’ya başlarken karakterinizi oluşturun ve suç dünyasına ilk adımınızı atmış olun.

Türkçe olarak tasarlanan karakter sayfasından dilediğiniz şekilde karakter dizayn edebilmek için size en uygun özellikleri seçin ve karakteriniz için uygulayın. Çok ayrıntılı bir karakter yaratma sayfası olmasa da seçeceğiniz belirli özellikler ile kendinize uygun karakterinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Öncelik olarak cinsiyet seçimi yaparak karakterinizin dış görünümünü seçmeye başlayabilirsiniz. Hali hazırda bulunan onlarca karakterden birisini seçerek karakterinizin dış görünüşüne karar verebilirsiniz.

Karakterinizin dış görünümünü de seçtikten sonra artık karakteriniz için bir sınıf belirleyebilirsiniz. Karakteriniz için belirleyebileceğiniz üç farklı sınıf bulunmakta. Bunlara göz atacak olursak;

Kabadayı: En dikkat çeken özelliği inatçı tarafı ve geçimsizliğidir. Kolay kolay sırtı yere gelmeyen kabadayıyı seçerseniz hayat puanınız artacaktır.

Hilekar: Kurnaz olduğu kadar akıllı bir karakter sınıfıdır. Düşmanlarına arkadan saldıran hilekarlar uğradığı silah saldırılarından sıyrılarak kurtulabilme kabiliyetine sahiptir. Eğer kendinize sınıf olarak hilekarı seçerseniz hasar ve hayat puanınız eşit olur.

Taktikçi: Taktiksel bir zekaya sahip olan bu sınıf dışardan gelecek saldırılara karşı dayanıklı değildir. Ancak kıvrak zekası sayesinde kurguladığı akıl dolu saldırı planlarıyla düşmanlarına yüksek oranda hasar verecektir. Eğer taktikçi sınıfını seçerseniz hasar puanınız artacaktır.

Goodgame Mafia Türkçe

Oyundaki amacımız en alt seviyeden başlayıp en büyük olabilmektir. Küçükten başlayan görevlerimiz zaman içinde büyük işlere dönüşüyor bununla birlikte doğal olarak zor bir hal almaya başlıyor. Görevlerinizi başarıyla tamamladığınız taktirde hem tecrübe hem de para kazanmış oluyorsunuz. Binlerce aktif kullanıcısı bulunan Goodgame Mafia ile artan tecrübe ve paraya bağlı olarak çok daha güçlü bir karakter olabilecek ve düşmanlarınıza üstünlük sağlayarak oyun listesinde üst sıralarda yer alabileceksiniz. Hemen ücretsiz bir şekilde oyuna kayıt olarak Türkçe bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

Goodgame Mafia oyununa üye olmak için tıklayın.

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)