Gotham City Impostors Free to Play

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Gotham City Impostors F2P

Warner Bros. Interactive Entertainment dün yaptıkları duyuruyla Gotham City Impostors‘ın PC versiyonunun Free to Play olduğunu ve Steam üzerinden ücretsiz indirilebileceğini bildirdi.

Oyunu Steam üzerinden indiren oyuncular orijinal Gotham City Impostors‘ı ücretsiz indirmenin yanında çeşitli DLC paketlerini satın alabilecekler.

Şu an için oyunun yalnızca PC sürümü ücretsiz ve Xbox 360 / PS3 sürümleri için henüz bir açıklama yapılmış değil.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse; Monolith Productions tarafından geliştirilen Gotham City Impostors espirili üslubu ile dikkat çeken kaliteli bir MMOFPS oyunu. Süper kahramanların ve düşmanlarının taklitçilerini canlandırdığınız GCI, bu tarz bir oyundan beklenmedik pek çok sürpriz de içeriyor.

Gotham City Impostors hakkında daha fazla bilgiye oyunun resmi sitesinden erişebilirsiniz.

Gotham City Impostors Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar