gPotato.eu Oyuncularından Tsunami Mağdurlarına Bağış

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

gPotato'dan tsunami mağdurlarına bağış

Avrupa’lı Rappelz, Flyff, Castle of Heroes ve Terra Militaris oyuncuları Tohoku Depremi ve Tsunamisi mağdurlarına yardım elini uzattı.

Dublin, İrlanda – 14 Haziran 2011 – Avrupa’nın önde gelen ücretsiz oyun yayıncılarından ve http://www.gPotato.eu portalinin operatörü olan Gala Networks Europe, İrlanda Kızılhaçı’nın Japon Tsunami mağdurları için düzenlendiği kampanya için €20.000 üzerinde yardım topladığını duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. Bu yardım meblası, bu yardım kampanyası için yaratılmış olan özel oyun içi eşyaların gPotato oyuncuları tarafından satın alınmasıyla toplandı.

25 Mart ve 30 Nisan tarihleri arasında özel yardım eşyaları alarak yardım kampanyasına katkıda bulunan oyuncuların ödedikleri bedelin tamamı yardım kampanyasına bağışlandı. Yardım kampanyasının başlamasının ardından geçen zaman olan 5 hafta sonunda gPotato’nun Rappelz, Flyff, Castle of Heroes ve Terra Militaris oyuncuları büyük bir cömertlik göstererek toplam €22,151 bağışladı.

Bu para 31 Mayıs 2011 tarihinde Japonya Kızılhaç’ına gönderilmesi için İrlanda Kızılhaç’ı Japonya Tsunami Yardım Kampanyası’na bağışlandı. Global GALA Grubu da toplam olarak Tsunami mağdurlarına dünya çapında  yaklaşık olarak €50.000 topladı.

Gala Networks Europe’un CEO’su Hyun Hur kampanya hakkında şunları belirtti “Bir Japon firmasının parçası olmamız Japonya’daki felaketlerin acısını gerçekten yüreğimizde hissetmemize neden oldu. Oyuncularımızın mümkün olan herhangi bir şekilde yardım ellerini uzatmak istediklerini biliyorduk. Cömert oyuncu topluluğumuzun İrlanda Kızılhaç’ına bağışladığı miktar bizi gerçekten çok gururlandırdı ve mutlu etti.”

GALA Networks Europe çalışanları bu yardım kampanyasını cömertçe destekleyen herkese sonsuz teşekkür etmektedir. Kızılhaç’ın çalışmaları hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.redcross.ie/corporate_site/latest_news/red_cross_news/japan_tsunami_appeal adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar