gPotato.eu portalı Avrupa çapında 6 Milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Dublin, İrlanda – 10 Şubat 2011 – Avrupa’nın önde gelen ücretsiz oyun yayıncılarından Gala Networks Europe, http://www.gPotato.eu portalı üzerinden İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Polonyaca, Türkçe dillerinde toplam 6 Milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştığını duyurmaktan büyük bir kıvanç duymaktadır. Gala Networks Europe’un CEO’su Hyun Hur şu açıklamasında şunları belirtmektedir: ” 6 Milyon kayıtlı kullanıcıya erişmek Gala Networks Europe için büyük bir başarıdır; bundaki en büyük pay ise yüksek kaliteli online oyun seçimine bağlı olan sadık kullanıcı tabanıdır. Eminim ki 2011 yılında daha başka dönüm noktalarından geçeceğiz; Age of Wulin gibi yenilikçi ve heyecan verici bir oyunu yayınlayıp, Rappelz, Allods Online, Dragonica ve Terra Militaris gibi mevcut oyunlarımıza muhteşem içerikler katmaya devam edeceğiz.”

Bu dönüm noktasını kutlamak için portfolyomüzdeki oyunları kapsayan bir çok oyun içi aktiviteler oyuncularımızın beğenisine sunulacak.

Rappelz oyuncuları Sevgililer Günü’nü bütün pazarlarda ve dillerde kutlayacak. Sevgililer Günü etkinliği oyunculara ve onların ruh ikizlerine bir çok oyun içi eşyaya 14 Şubat’a kadar ulaşmalarına imkan sağlayacak. Fransız ve Alman sunucularının üçüncü yılını kutlamak amacıyla oyuncuların saat tasarla etkinliğinin ötesinde, 15-22 Şubat tarihleri arasında çifte XP ve bir çok bonuslu drop etkinliği ile düşen oyun içi eşyalara ulaşmaları daha kolay olacak.

Allods Online, oyuncularını 21 Şubat’a kadar YouTube’da I love my Class etkinliğinde mücadeleye çağırıyor. 2:30 dakikadan daha az süreli bir videoda oyuncular neden Allods Online oynamaktan zevk aldıklarını ve sınıflarını neden sevdiklerini anlatacaklar. Her bir sunucunun içindeki sınıfların ayrı ayrı en iyi videoları muhteşem bir şekilde ödüllendirilecek.

Flyff maceraseverleri şubat ayında iki tane etkinliğe katılabilecekler. İlk olarak, Sevgililer Günü’ne kadar aşk mektubu etkinliği sürecek. Bunun yanından oyun içinde oyuncular birçok oyun içi eşyaya ulaşabilecekleri Sevgililer Günü temalı etkinliklere katılabilecek.

Dragonica oyuncularını eğlendirmek için ise üç tane etkinlik mevcut. İlk olarak Dragonica haritasını 7 Mart’a kadar tekrar çizebilecekleri Dragonica Haritası etkinliği, ikinci olarak çiftlerin oyun içindeki değişik romantik mekanlarda resimlerini çekebileceği  screenshot ve şiir etkinliği ve son olarak 24 ve 25 şubat tarihleri arasında her gün GM’lerin üç tane Golden Woodie’yi çağıracakları ilgi çekici etkinlik. Diğer oyuncular onları almadan evvel  bir screenshot çekersen bir çok oyun içi hediye kazanabilme şansına sahip olabilirsin.

Yakın zamanda birinci doğum gününü gPotato.eu portalinde kutlayan Castle of Heroes şubat ayında değişik heyecan verici etkinliklerle oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Castle of Heroes GMleri serverlar arası bir müsabaka düzenleyip her oyuncu üssünün birleşip şu ana kadar hiçbir şekilde gözlenmemiş muazzam bir klan çatışmasına ortam hazırlayacaklar. Oyuncuların birbirlerine karşı üstünlük kurmak için mücadele edeceği özel arena etkinliği ve üç gün boyunca bütün oyuncular için çifte XP bonusu da oyuncuları bu ay sevindirecek diğer etkinlikler.

Canaan oyuncuları 14 Şubat’tan itibaren  Sevgililer Günü aşk mektubu etkinliğine ve 21 Şubat’tan itibaren vurdukları hedeflere bağlı olarak altın drop oranını artıracak olan Facebook etkinliğine katılabilecekler. Fakat her şey bununla bitmiyor, Canaan Online ilk yıldönümünü 24 Şubat’ta kutlayacak ve oyuncular kutlamalara katılmaları için şimdiden davetlidir. Canaan oyuncuları ayrıca halen kendilerinin bütün ay boyunca level atlamalarına ve yeni tehlikelerle daha çabuk karşılaşmalarına kolaylık getirecek çifte tecrübenin keyfine varıyor.

Gala Networks Europe Ltd. & gPotato.eu hakkında

Gala Networks Europe Ltd. Avrupa’nın önde gelen bir free-to-play online oyun yayıncısıdır. gPotato markasını Avrupa’da  www.gPotato.eu adresinden hosting, yayıncı ve dağıtımcı olarak oyunseverlerin beğenisine sunmaktadır. 2006 yılında Dublin – İrlanda’da kurulmuş olan gPotato’nun portfolyosunda Flyff, Rappelz, Street Gears, Dragonica, Allods Online, Castle of Heroes, Canaan Online ve Terra Militaris oyunları bulunmaktadır.  gPotato.eu portal 5 milyondan fazla kullanıcısıyla online oyunseverler için önemli bir portal olmuştur. Dövüş sporu MMORPG Age of Wulin,  2011 yılında yayına geçecektir. Daha fazla bilgiye http://www.gala-net.eu adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar