GTA 4’e Güncelleme Geldi

Rockstar Games, hiç düşünülmeyecek bir hamle yaparak; GTA IV için güncelleme yayınladı. 1.0.8.0 güncellemesi sayesinde, oyun artık daha stabil.

gta-4-screenshots-3

Oyunlarını daima takip eden, oyuncu isteklerine cevap veren yapısıyla her zaman tam puan alan Rockstar Games, 2008 yılında yayınlamış olduğu GTA IV için, beklenmedik bir güncelleme yayınladı.

Her zaman titiz çalışmasıyla gündemde olan ve disiplinli bir biçimde oyunlarını takip etmesi sayesinde de beğeni kazanan Rockstar Games, oyunun 2008 yılında çıkmasının ardından gelen hikaye ve eklentilerle birlikte; 2010 yılında Gold olarak işlemini tamamladı. Son olarak 2011 yılında GTA IV: The Complete Edition ile oyunla olan defterini kapatmıştı.

gta4-2

Ancak sistemlerin gelişmesiyle birlikte, oyuncuların sorun yaşaması arttı. Her zaman farklı hatalarla yüzleşen oyuncuların sesine kulak veren Rockstar Games şirketi, gün içinde yeni bir güncellemeyle, oyunu tamamen hatasız ve stabil hale getirdi. Gerek forumlar; gerekse sosyal medya üzerinden sitem eden oyuncuları es geçmeyen firma, kalitesini yine ortaya koydu.

Windows 8 ve üstü işletim sistemleri için daha iyi performans alınabilecek olan oyun; artık daha kaliteli çalışmaya başlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir