GTA 5’e Watch Dogs!

Mod yapımcıları arasında en ünlülerden olan JulioNIB, Watch Dogs oyununun ana karakterini ve hack olaylarını GTA 5’e uyarladı!

maxresdefault (1)

Son günlerde en çok oynanan ve son zamanların en iyi oyunlarından gösterilen GTA 5 oyunuyla ilgili, birçok değişik moda rastlamak mümkün. Bunun yanı sıra, GTA 5’e tarz ve oyun şekli olarak benzerlik gösteren Watch_Dogs ise, GTA 5’in eski dönem konsollara gelmesinin ardından 8 ay geçmesiyle birlikte, raflardaki yerini almıştı.

Oldukça iddialı bir şekilde raflardaki yerini alan Watch_Dogs, ne yazıktır ki; oyuncularda bekledikleri etkiyi uyandırmadı. GTA 5 oyununun PC platformuna çıkmasının ardından, oyun neredeyse tamamen unutuldu diyebiliriz.

Daha önceleri GTA 4 ‘e Watch_Dogs oyununun hack ortamlarını ve silahlarını Scripting yapmasıyla tanıdığımız JulioNIB, şimdi de bu modu GTA 5 ‘de kullanılması için yeniden tasarladı.

gta-watch-dogs-mod

Oyunun ana karakterini ve tüm hack özelliklerini GTA 5’e ekleyen mod yapımcısı, oldukça ilgi çekici bir tarz ortaya koydu. Bakalım ne kadar beğenilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir