GTA 6 Amerika Durağında!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

GTA serisiyle mükemmel bir seri tutturan RockStar Games, GTA 5 ‘in popülerliğini yavaşça kaybetmesinin ardından, GTA 6 hakkında detayları da ortaya çıkartmaya başladı.

209595

GTA 5, PC için geç çıkmış olsa dahi, konsollardaki ilk oynanışının üzerinden tam 3 yıl geçti ve 2013 yılı yapımı bir oyun olmasıyla da, eski statüsüne kavuştu diyebiliriz. Elbette bununla birlikte, oyuncuların ve otoriterlerin GTA 6’yı aramaları da doğal olarak yavaştan meydana çıkmaya başladı.

GTA 6 ile ilgili yayılan söylentilerin başında, karakter değişimi olacak gibi görünüyor. Şimdiye kadar ki tüm oyunlarda erkek karakter yönettiğimiz Grand Theft Auto serisinde, kadın karakter yönetebileceğimiz gibi bir detay yer almaktadır. Bir diğer söylenti ise, alışılmış GTA konusundan çok farklı bir yapıya sahip olacağı yönünde. Yani standart GTA mantığını biraz olsun kenara bırakıp, GTA 5 ‘de 3 karakterle birlikte sunulan değişik konuya, daha değişik içerikler eklenebilir.

GTA-6-2

Farklı bir söylenti ise, GTA ‘nın Tokyo’yu konu alacağı yönündeydi. Fakat Tokyo’nun karışık yapısı, oldukça kalabalık bir şehir olmasıyla, bu durum oldukça zor gibi görünüyor. Amerika’da yer alan Gangster yapısı ve yaşayış tarzı da, oyuna tamamen uyum sağlamaktadır. Fakat Japon halkının yaşayışı bu oyunun tarzına ters düşüyor. 2019 yılında çıkması beklenen oyunla ilgili henüz resmi açıklama olmamasıyla beraber, eldeki bilgiler bu şekilde çoğalmaya devam ediyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar