Gta Online İle Yeni Maceralar

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
MERLIN

GTA serilerinin hemen hemen her oyuncunun kalbinde ayrı bir yeri vardır. GTA Online kendi serisinin en iyi grafik yönetimine , oynanabilirliğine ve en büyük senaryosuna sahip.

GTA Online oyunu ile GTA dünyası içerisinde isterseniz arkadaşlarınız ile isterseniz de hiç tanımadığınız insanlarla oynama seçeneğiniz var. RockStar Games diğer online oyunlardan feyz almış olacak ki daha çok ilgi çekebilmek için GTA Online’a yüklenmiş.

1

GTA oynayan bir çok oyuncu Crew çetesini bilir. GTA Online’da kendi arkadaşlarınız ile bir klan kurarcasına kendi çetenizi kurabiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınız ile çok keyifli vakitler geçirebiliyorsunuz.
GTA oynayan herkes bilir ki , normal dünyada yapamadığınız bir çok şeyi GTA’da yapabiliyoruz. Bu nedenle çok ilgi çeken oyunlar arasında geliyor. Birde bu eğlenceye online olması eklenince daha da kendine bağlıyor.
GTA Online’a Yeni Bölümler Geliyor
GTA Online kısa bir süre sonra yeni güncellemesi ile beraber daha da iyileştirilecek. Online oyunlar arasında en çok oynayıcı sayısına sahip oyunlardan bir tanesi olan GTA Online , Gotten Gains güncellemesi ile beraber Enus Windsor , Albany Virgo , Benfactor Stirling GT gibi araçlar online oyuna geçecek.

2

Özellikle yeni güncelleme ile gelecek olan altın kaplama araç ve silahlar oyuna yeni bir renk katarken rakipler arasında çok kullanılacağı tahmin ediliyor. Grand Theft Auto Online oyunun diğer güncelleme paketleri yaz aylarının sonlarına doğru çıkacağı düşünülüyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar