Gta Online İle Yeni Maceralar

GTA serilerinin hemen hemen her oyuncunun kalbinde ayrı bir yeri vardır. GTA Online kendi serisinin en iyi grafik yönetimine , oynanabilirliğine ve en büyük senaryosuna sahip.

GTA Online oyunu ile GTA dünyası içerisinde isterseniz arkadaşlarınız ile isterseniz de hiç tanımadığınız insanlarla oynama seçeneğiniz var. RockStar Games diğer online oyunlardan feyz almış olacak ki daha çok ilgi çekebilmek için GTA Online’a yüklenmiş.

1

GTA oynayan bir çok oyuncu Crew çetesini bilir. GTA Online’da kendi arkadaşlarınız ile bir klan kurarcasına kendi çetenizi kurabiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınız ile çok keyifli vakitler geçirebiliyorsunuz.
GTA oynayan herkes bilir ki , normal dünyada yapamadığınız bir çok şeyi GTA’da yapabiliyoruz. Bu nedenle çok ilgi çeken oyunlar arasında geliyor. Birde bu eğlenceye online olması eklenince daha da kendine bağlıyor.
GTA Online’a Yeni Bölümler Geliyor
GTA Online kısa bir süre sonra yeni güncellemesi ile beraber daha da iyileştirilecek. Online oyunlar arasında en çok oynayıcı sayısına sahip oyunlardan bir tanesi olan GTA Online , Gotten Gains güncellemesi ile beraber Enus Windsor , Albany Virgo , Benfactor Stirling GT gibi araçlar online oyuna geçecek.

2

Özellikle yeni güncelleme ile gelecek olan altın kaplama araç ve silahlar oyuna yeni bir renk katarken rakipler arasında çok kullanılacağı tahmin ediliyor. Grand Theft Auto Online oyunun diğer güncelleme paketleri yaz aylarının sonlarına doğru çıkacağı düşünülüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir