Guild Wars 2 Flame & Frost Geliyor!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Guild Wars 2 Flame and Frost

Daha önce Guild Wars 2 oyuncuları için 2013’ün bereketli bir yıl olacağından söz etmiştik. İlk yenilikler gelmeye başladı ve bugün duyurulan Flame and Frost bu sürecin ilk aşaması olacak gibi görünüyor. 28 Ocak’ta Prelude (başlangıç) ile start alacak olan Flame and Frost çok aşamalı bir öykünün ilk aşaması olacak.

Kuzey topraklarında meydana gelen bir felaket sonucu Charr ve Norn mültecilerin Güney’e akın etmelerini konu alan Flame & Frost ile Guild Wars 2‘ye bir çok yenilik de dahil edilecek. Kısaca bahsedersek:

  • Bir hafta boyunca Temple of the Silent Storm haritasında gerçekleşen 8 takım ve 3 round’luk ücretli turnuvaların yerini, 2 takım ve tek round’luk turnuvalar alacak.
  • Daily achievement’lar (günlük başarılar) çeşitliliği artıracak ve oyuncuları açık dünyayı keşfetmeye teşvik edecek şekilde düzenlenecek. Haftanın her günü farklı hediyeler kazandıracak ve arayüze achievement tracker (başarı takipçisi) eklenecek.
  • Daily ve monthly achievement’lar (günlük ve aylık başarılar) ile Laurels adı verilen nişanlar kazanılabilecek. Bu ödüller kullanılarak Ascended gear ve Infusions‘lar elde edilebilecek.
  • Yeni questing sistemi ile aynı bölgeden (Kuzey Amerika ve Avrupa) oyuncular, bağlı oldukları sunucuyu değiştirmeden farklı sunuculardan arkadaşları ile birlikte oynayabilecekler.
  • Laurels kullanılarak satın alınabilecek çok sayıda yeni eşya oyuna eklenecek.
  • Ayrıca bu ay içinde WvW performansını artırıcı geliştirmeler ve çeşitli arayüz geliştirmeleri gelecek.
Guild Wars 2 incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar