Guild Wars 2 için 2. beta hafta sonu tarihi açıklandı

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Guild Wars 2 2. Beta Hafta Sonu

Guild Wars 2‘yi merakla bekleyen büyük bir kitle bir süredir ikinci beta hafta sonu tarihini açıklamaları için ArenaNet’e facebook sayfaları üzerinden baskı yapıyordu. Beklenen açıklama bugün oyunun prodüktörü Chris Whiteside’dan geldi.

8 Haziran Cuma günü akşam saatlerinde başlayacak olan 2. beta hafta sonu, Pazartesi sabah Türkiye saati ile 10:00 sularında sona erecek.

ArenaNet’in sürprizi sadece bu değil tabii ki. Önceki beta ve stress test’te yarattığınız karakterleri bir sonraki betada kullanabileceksiniz. İlk beta hafta sonunda tespit edilen bir çok bug’a da el atılmış ve çeşitli düzenlemeler yapılmış. Bunlar arasında: grupların overflow sunucularda ayrılması sorunu, chat özelliği, klavye tuşlarını düzenleme, sunucu kararlılığı, performans sorunları ve ileride açıklayacakları bir çok sorun elden geçirilmiş.

Guild Wars 2 BWE2 hakkındaki duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. Ön inceleme için “Neden Guild Wars 2?” yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar