Guild Wars 2 PvP Sistemi Hakkında Yeni Detaylar

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Guild Wars 2 PvP Detayları

Yakın bir tarihte Variance isimli bir Guild Wars 2 fan sayfası oyunun yapım ekibiyle kısa bir röportaj yapmayı başardı. Guild Wars 2‘yi beklerken oyunun yenilikçi PvP sistemi hakkında artık daha fazla bilgiye sahibiz.

Programcı John Corpening’e göre oyun yayınlandığında World vs World savaşları için üç dünyayı birleştiren dört harita olacak. Her dünyanın ana haritası merkez haritaya bağlanacak ve her takım merkez haritayı geçtikten sonra düşmanın ana haritasını ele geçirmeye çalışacak. Yani merkez harita üç dünyanın savaşlarının en yoğun yaşandığı yer olacak.

Oyuncular kendi bölgelerinde ve merkezde belli stratejik noktaların kontrolünü ellerinde tutarak haritada üstünlük kurmaya çalışacaklar. İster tek başınıza, ister grup olarak oynamayı tercih edin, WvW tüm oyuncuların ihtiyacını karşılıyor. Grup halinde savaşmak istemiyorsanız düşmanın tedarik noktalarını kesmek gibi alternatif görevleri üstlenebiliyorsunuz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar