Guild Wars 2 PvP Sistemi Hakkında Yeni Detaylar

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

Guild Wars 2 PvP Detayları

Yakın bir tarihte Variance isimli bir Guild Wars 2 fan sayfası oyunun yapım ekibiyle kısa bir röportaj yapmayı başardı. Guild Wars 2‘yi beklerken oyunun yenilikçi PvP sistemi hakkında artık daha fazla bilgiye sahibiz.

Programcı John Corpening’e göre oyun yayınlandığında World vs World savaşları için üç dünyayı birleştiren dört harita olacak. Her dünyanın ana haritası merkez haritaya bağlanacak ve her takım merkez haritayı geçtikten sonra düşmanın ana haritasını ele geçirmeye çalışacak. Yani merkez harita üç dünyanın savaşlarının en yoğun yaşandığı yer olacak.

Oyuncular kendi bölgelerinde ve merkezde belli stratejik noktaların kontrolünü ellerinde tutarak haritada üstünlük kurmaya çalışacaklar. İster tek başınıza, ister grup olarak oynamayı tercih edin, WvW tüm oyuncuların ihtiyacını karşılıyor. Grup halinde savaşmak istemiyorsanız düşmanın tedarik noktalarını kesmek gibi alternatif görevleri üstlenebiliyorsunuz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar